Reklama

Ponad 6 mln zł za przebudowę przedszkola

Opublikowano:
Autor:

Ponad 6 mln zł za przebudowę przedszkola - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wybrano już wykonawcę, który zajmie się przebudową przedszkola z oddziałami integracyjnymi przy ul. Gałczyńskiego. W ogłoszonym przez Ratusz przetargu wzięło udział dziesięć firm.

Wybrano już wykonawcę, który zajmie się przebudową przedszkola z oddziałami integracyjnymi przy ul. Gałczyńskiego. W ogłoszonym przez Ratusz przetargu wzięło udział dziesięć firm.

Ostatecznie to firma Global Systems Marcin Balcerzak z Gostynina zajmie się przebudową przedszkola publicznego nr 3 przy ul. Gałczyńskiego za kwotę 6 mln 361 tys. 560 zł. Przy wyborze najkorzystniejszej oferty w ogłoszonym w połowie marca przetargu brano pod uwagę cenę (96 procent) oraz gwarancję jakości (4 procent). Firma, z którą Ratusz zapewne podpisze umowę, zamierza jej udzielić na 60 miesięcy.

W przetargu startowały dwie firmy z Płocka, przy czym firma Budownictwo Polskie S.A. była gotowa podjąć się zadania za kwotę przeszło 6 mln 483 tys. zł, z kolei Zakład Usług Ogólnobudowlanych Antykorozyjnych Dekarskich i Transportowych „TEKOBUD” sp. jawna Z Kołecki, M. Kołecki zaproponował kwotę przekraczającą 6,5 mln zł. Najdroższą stawkę wyliczyło Przedsiębiorstwo Budowlano Usługowe „WIXBUD” ze Słupna na niemalże 7,5 mln zł.

Zamówienie obejmuje wykonanie wielobranżowych robót budowlanych, dostawę i montaż wyposażenia technologicznego budynku, zagospodarowanie terenu wraz z wyposażeniem w oparciu o zatwierdzony projekt budowlany i pozwolenie na budowę. Forma pierwotna budynku zostanie taka, jaka była, ale z dodaniem dodatkowych elementów. Przed przedszkolem zaplanowano parking na 48 miejsc postojowych oraz cztery place zabaw. W planach zamieszczono jeszcze przebudowę schodów i tarasów zewnętrznych, które obecnie są w złym stanie technicznym. Zostanie dobudowana pochylnia dla osób niepełnosprawnych. Na koniec cały teren doczeka się nowego ogrodzenia.

W tym roku Ratusz zarezerwował na przebudowę przedszkola kwotę 1 mln 900 tys. zł brutto. Remont, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, miałby rozpocząć się latem tego roku.

Szerzej o zamówieniu pisaliśmy tu:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE