Reklama

Ponad 31 milionów. Tyle będą kosztowały zmiany na nabrzeżu

Opublikowano:
Autor:

Ponad 31 milionów. Tyle będą kosztowały zmiany na nabrzeżu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wreszcie udało się wyłonić Ratuszowi wykonawcę prac na płockim nabrzeżu. W przetargu nie wybrano firmy, która była najtańsza. W rezultacie trzeba będzie zapłacić nie 27,7 mln, tylko 31,7 mln zł.

Wreszcie udało się wyłonić Ratuszowi wykonawcę prac na płockim nabrzeżu. W przetargu nie wybrano firmy, która była najtańsza. W rezultacie trzeba będzie zapłacić nie 27,7 mln, tylko 31,7 mln zł.

Przypomnijmy, że najtańsza oferta firmy ETP S.A. z Katowic została odrzucona przez urzędników z płockiego Ratusza. Ich zdaniem oferta nie spełniła wymogów formalnych. Po prostu dokumentacja była niekompletna. Firma zwróciła się do Krajowej Izby Odwoławczej, a ta przyznała rację Urzędowi Miasta. Jednocześnie, aby móc wybrać wykonawcę, bazując na wynikach tego samego przetargu, trzeba było dołożyć 4 mln zł. W tym celu zwołano nadzwyczajną sesję Rady Miasta Płocka.

[ZT]16044[/ZT]

[ZT]16088[/ZT]

W środę w Biuletynie Informacji Publicznej pojawiły się już oficjalne wyniki. Wykonaniem „robót budowniczo-montażowych dla zadania pt. Zagospodarowanie terenu płockiego nabrzeża wiślanego wraz z infrastrukturą techniczną” zajmie się firma PORR S.A. z Warszawy.

W tym samym przetargu startowała także firma Budimex S.A.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE