Reklama

Ponad 100 nowych drzew na płockich osiedlach

Opublikowano:
Autor:

Ponad 100 nowych drzew na płockich osiedlach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przed nami druga edycja akcji Drzewa Młodych Płocczan. Rośliny pojawią się na pięciu osiedlach. Każdy, kto chce w wyjątkowy sposób uczcić narodziny swojego dziecka, może wziąć udział w wydarzeniu.

Przed nami druga edycja akcji Drzewa Młodych Płocczan. Rośliny pojawią się na pięciu osiedlach. Każdy, kto chce w wyjątkowy sposób uczcić narodziny swojego dziecka, może wziąć udział w wydarzeniu.

Pierwsze sadzenie drzew zaplanowane jest jesienią 2018 roku na przełomie września i października. Do akcji może przystąpić każdy, pełnoletni mieszkaniec miasta Płocka, który pragnie upamiętnić narodziny dziecka urodzonego w okresie od 1 czerwca 2017 roku do 1 czerwca 2018 roku. Wystarczy do 1 września wypełnić formularz zgłoszeniowy. W przypadku wyczerpania puli drzew przewidzianych do posadzenia w II edycji, formularz zgłoszeniowy zostanie wyłączony wcześniej.

Uczestnikiem akcji może być jedynie mieszkaniec miasta Płocka, zameldowany w Płocku, co będzie weryfikowane przez organizatora w ewidencji ludności. Udział w akcji jest całkowicie bezpłatny, a zakupu drzew i pamiątkowych tabliczek dokona gmina. 

Dodatkową formą upamiętnienia narodzin dziecka jest możliwość umieszczenia (poprzez wbicie w ziemię przed drzewem) tabliczki, z wpisaną przez uczestnika akcji treścią np. datą narodzin dziecka, imieniem, nazwiskiem itp.

W ramach II edycji akcji zaplanowane jest posadzenie 116 szt. drzew na osiedlach: Kolegialna, Miodowa, Podolszyce Południe, Międzytorze, Góry.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE