Reklama

Pomysły na Dzień Matki. Co wybrać?

Opublikowano:
Autor:

Pomysły na Dzień Matki. Co wybrać? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wielkimi krokami zbliża się coroczna zagwozdka – co kupić mamie na Dzień Matki? Nie zostawiajmy tego wyboru na ostatnią chwilę. Mamy pewne pomysły na prezent na Dzień Matki – nie zawahajcie się ich użyć!

Wielkimi krokami zbliża się coroczna zagwozdka – co kupić mamie na Dzień Matki? Nie zostawiajmy tego wyboru na ostatnią chwilę. Mamy pewne pomysły na prezent na Dzień Matki – nie zawahajcie się ich użyć!

Tematyczny box z prezentami

Miłośniczka dobrych alkoholi, mama żyjąca zgodnie z zasadami dobrego żywienia, mol książkowy, pasjonatka trendów w makijażu czy businesswoman? Dla każdej możemy przygotować prezent-niespodziankę – taki, którego zawartości nawet my nie będziemy znać tak naprawdę!

Takie prezenty-niespodzianki to tzw. boxy, których zawartość odpowiada konkretnemu tematowi (książki, alkohole, kosmetyki, zdrowe jedzenie, kawy ziarniste czy herbaty świata). Co miesiąc w danym programie subskrypcyjnym kupuje się takową paczkę-niespodziankę, którą otrzymuje się z dostawą do domu. Dlaczego niespodziankę? Ponieważ zamawiający nie, jakie dokładnie produkty się w niej znajdą. Wie tylko, jaki jest przewodni temat danej paczki-niespodzianki.

Koszt takiej paczki może wynosić maksymalnie kilkadziesiąt złotych – w zależności od tego, czy zamawiamy boxa na terenie Polski, czy poszukujemy ciekawych paczek na stronach zagranicznych. Jeżeli mama będzie zadowolona z prezentu, może kontynuować comiesięczne zamawianie paczek – co miesiąc będzie otrzymywała inne produkty, lecz tematycznie powiązane.

Pomysły na inne upominki możesz znaleźć tutaj: .

Kompleksowa odnowa – idealny prezent na Dzień Matki

Przez codzienne zabieganie nie zawsze ma się czas na pielęgnację własnego ciała i wieczorny relaks, a tym samym nie tylko odstresowującą psychiczną odnowę, ale również fizyczną. Dlatego ciekawym pomysłem na Dzień Matki może być wizyta w SPA i poddanie się całodniowemu relaksowi, połączonemu z masażami, zabiegami kosmetycznymi, zajęciami z jogi. Do SPA można się wybrać całą rodziną – każdy może dostać bon na wybrane zabiegi i zajęcia oraz miło spędzić czas w malowniczej okolicy, jeżeli wyciszające SPA znajduje się daleko od miejskiego zgiełku.

Jeżeli nie przewidzieliśmy jednak odpowiednio wcześnie w domowym budżecie wydatku na SPA, zastępczą rolę może spełnić wspólna wyprawa na basen (nie ma jak to rodzinna rywalizacja), wycieczka rowerowa poza miasto, wyprawa do parku rozrywki i konkurs przed krzywym zwierciadłem – bo któraż matka nie lubi spędzać czasu z wesołymi pociechami?

Przez żołądek do serca?

Doskonałym zwieńczeniem relaksującego Dnia Matki będzie rodzinna kolacja, podczas której znajdziemy czas na szczere i długie rozmowy, na które może brakować czasu podczas pracowitego tygodnia. Tym samym możemy sobie uświadomić, że powinniśmy o wiele częściej spędzać razem czas i częściej organizować wspólne wycieczki lub inne rodzinne zajęcia, pielęgnować cenne relacje z najbliższymi osobami.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE