Reklama

Pomysł na biznes - myjnia parowa

Opublikowano:
Autor:

Pomysł na biznes - myjnia parowa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zapewne wielu z was myślało kiedyś nad otwarciem własnego biznesu. Pytanie, które sobie zadawaliście brzmiało: „ale co?”. Odpowiadamy: „może myjnia parowa”.

Zapewne wielu z was myślało kiedyś nad otwarciem własnego biznesu. Pytanie, które sobie zadawaliście brzmiało: „ale co?”. Odpowiadamy: „może myjnia parowa”.

Własny biznes – marzenie wielu

Sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem – tak wyobrażamy sobie bycie „na swoim”. Widzimy siebie, jako szefa, który co miesiąc liczy kolejne zarobione złotówki. Tyle z marzeń. Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna. Przede wszystkim często brakuje nam pomysłu na to, co chcielibyśmy robić. Może sklep? Może zakład fryzjerski? Może coś niszowego?

Pytań jest wiele, a z każde mnoży kolejne. Martwimy się również tym, że nie poradzimy sobie w nowej roli i stracimy zainwestowane pieniądze. Chcielibyśmy poprosić kogoś o pomoc, ale nie ma zbyt wielu chętnych.

Pomysł na biznes myjnia parowa

Właśnie na takich ludzi czekają myjnie parowe. Decydując się na współpracę z firmą oferującą takie usługi zyskujemy nieskrępowaną niczym niezależność. Dostajemy do ręki potrzebne narzędzia i sami decydujemy o ich wykorzystaniu. Ale po kolei.

Technika czyszczenia zabrudzeń przy pomocy suchej pary pod wysokim ciśnieniem jest dość nowym wynalazkiem. Właśnie tak działają myjnie parowe. Jednak jej największą zaletą jest absolutny brak jakichkolwiek pozwoleń! Dzięki temu możemy praktycznie z marszu zacząć pracę. Oprócz tego przy użyciu myjni parowej możemy wyczyścić nawet bardzo trudno dostępne i zabrudzone miejsca. Myjnia generuje bardzo niskie koszty eksploatacyjne i nie produkuje ścieków.

Jak zacząć?

Początek jest banalny. Wystarczy w internecie wpisać hasło „pomysł na biznes myjnia parowa” i naszym oczom ukazują się specjalistyczne firmy, które pomogą postawić pierwsze kroki. Możemy zostać franczyzobiorcą bądź partnerem – wszystko zależy od nas.

Na wstępie przejdziemy przez pakiet szkoleń, by korzystać z otrzymanego sprzętu w profesjonalny sposób. Będziemy reprezentować nie tylko siebie, ale również konkretną markę.

Co wyczyści?

Możliwości takiej myjni są wręcz nieograniczone. Najpowszechniejszą metodą pracy jest bezpośredni dojazd do klienta i czyszczenie powierzchni przez niego zleconych. A myjnia poradzi sobie ze wszystkim.

Myjnia parowa nada się m. in do czyszczenia elewacji, pomników, ławek, wiat przystankowych, kuchni restauracyjnych, sprzętu w klubach fitness i siłowniach, czy bardziej przyziemnych rzeczy jak samochody i sprzęt przemysłowy.

Wykorzystanie myjni parowej zależy od nas samych. Niezależnie od tego, jakie usługi będziemy głównie świadczyć, należy przyznać, że pomysł na biznes myjnia parowa, to dobry plan. Pozwala na niezależność i brak monotonii. Wszak każde zlecenie jest inne.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE