Reklama

Pomóżmy pieskom znaleźć serdeczny dom

Opublikowano:
Autor:

Pomóżmy pieskom znaleźć serdeczny dom - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziewięć szczeniąt, które aktualnie przebywają w domach tymczasowych, pod opieką OTOZ Animals w Płocku, szuka nowych właścicieli.

Dziewięć szczeniąt, które aktualnie przebywają w domach tymczasowych, pod opieką OTOZ Animals w Płocku, szuka nowych właścicieli.   

- Jak wiadomo im młodszy piesek, tym ma większe szanse na adopcję - informują pracownicy OTOZ Animals w Płocku. - Chcielibyśmy im jak najszybciej znaleźć odpowiedzialne domy, gdzie będą prawdziwymi członkami rodziny.  

Nowego domu szukają:

Choco i Pyza mają około 4 miesięcy, są zdrowe, zaszczepione i odrobaczone. Wyrosną z nich małe psy. Choco to suczka, jest wesołym szczeniakiem, aczkolwiek nieufnym wobec obcych. Potrzebuje serdecznego domu, w którym poczuje się bezpieczna. Lubi wynajdywać sobie kryjówki, np. za kanapą, gdzie uwielbia spać i znosi tam wszystkie skarby, które znajdzie w domu. Pyza natomiast jest wesoła i bardzo energiczna. Uwielbia zabawy, a swojego opiekuna nie odstępuje na krok. Waży mniej niż 5 kg. Lubi dzieci i akceptuje inne zwierzęta.

Osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt pod nr tel. 511 182 856

Bercia trafiła do OTOZ Animals w Płocku w wyniku interwencji, była wraz z bratem przetrzymywana w komórce piwnicznej. Po kilku dniach pobytu w domu tymczasowym sunia nabrała pewności siebie, nie chowa się już przed człowiekiem. Dziś to wesoła i pełna energii psina, którą wszystko ciekawi. Uwielbia zabawy z kotem i innymi psiakami. Jest odrobaczona, wykąpana i po pierwszych szczepieniach. Nauczyła się załatwiać na podkłady. Na widok człowieka cieszy się i domaga głaskania. Wyrośnie na średniego psa.

Osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt pod nr tel. 502 627 854. 

Maluchy ze słomy - Luna, Zoya, Zara, Harry, Masza i Toby. Maluchy urodziły się w stodole, gdzie była przechowywana słoma. Pieski są zdrowe, odrobaczone i wykąpane. Aktualnie wracają do formy w domach tymczasowych. Na dom czeka dwóch chłopców – Toby i Harry oraz 4 dziewczynki: Luna, Zara, Zoya i Masza. Mają około 7-8 tygodni, szacunkowo wyrosną na psy średniej wielkości o wadze 15-20 kg. Najdrobniejsze z rodzeństwa są Luna i Zoya, są także najspokojniejsze. Toby również jest w miarę spokojny, natomiast Zara, Harry i Masza są małymi łobuziakami. Dwa szczeniaki – Toby i Zara, urodziły się bez ogonów.   

Osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt pod nr tel. 791 221 330. 

OTOZ Animals w Płocku zwraca jednak uwagę, by decyzja o przygarnięciu zwierzęcia była przemyślana.

- Musimy zaznaczyć, że obowiązuje procedura adopcyjna - informuje OTOZ Animals w Płocku. - Procedura pozwala nam dogłębniej zweryfikować dom oraz warunki, które zostaną zapewnione zwierzęciu, dzięki niej mamy większą pewność, że nasi podopieczni trafią do odpowiedzialnych osób, które zdają sobie sprawę, że zwierzę to obowiązek na kilkanaście następnych lat, a nie zachcianka na chwilę. 

Procedura polega na wypełnieniu ankiety, która zostanie przesłana drogą e-mail, po rozmowie telefonicznej z osobą zainteresowaną adopcją, ustala się termin tzw. wizyty przedadopcyjnej w domu osoby, starającej się o przygarnięcie psa. Przyszły właściciel zobowiązuje się m.in. do zapewnienia opieki, pożywienia, stałego dostępu do wody, opieki weterynaryjnej oraz szczepień. W przypadku szczeniąt adoptujący zobowiązuje się także do kastracji w odpowiednim wieku.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE