Reklama

Pomóżmy 3-letniej Klaudii pokonać raka

Opublikowano:
Autor:

Pomóżmy 3-letniej Klaudii pokonać raka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ostatnią sobotę w Orlen Arenie, między kolejnymi meczami siatkarzy, rozpoczęła się zbiórka pieniędzy na rzecz trzyletniej płocczanki. Dziewczynka nazywa się Klaudia Kamińska i cierpi na nowotwór złośliwy. Szansą na jej wyzdrowienie jest bardzo kosztowne leczenie w jednej z włoskich klinik.

W ostatnią sobotę w Orlen Arenie, między kolejnymi meczami siatkarzy, rozpoczęła się zbiórka pieniędzy na rzecz trzyletniej płocczanki. Dziewczynka nazywa się Klaudia Kamińska i cierpi na nowotwór złośliwy. Szansą na jej wyzdrowienie jest bardzo kosztowne leczenie w jednej z włoskich klinik.

Klaudia, jak opowiada rodzina, to rezolutna i ciekawa świata dziewczynka. Jej ulubionym bohaterem jest Wally, zaradny pajączek z serialu animowanego. Kocha bawić się maskotkami, a szczególnie przytulać do siebie pluszowego pieska.

Od momentu wykrycia choroby, neuroblastomy IV stopnia z przerzutami do kości i szpiku kostnego, Klaudia stara się być dzielna. Tylko po coraz rzadziej goszczącym uśmiechu na jej dziecięcej twarzy widać, jak bardzo zmieniła ją choroba.

Według lekarzy, dziewczynka ma jeszcze szansę na wyzdrowienie. Aby jednak do tego doszło, pilnie potrzebuje pomocy wykwalifikowanych specjalistów z włoskiej kliniki Gaslini w Genui.

Niestety koszty leczenia nowotworu sięgają nawet 160 tys. euro, co przekracza możliwości finansowe jej najbliższych. Dlatego w akcję włączył się już płocki Ratusz, a wolontariusze ruszyli 28 czerwca do boju uzbrojeni w puszki na datki. W przerwie między sobotnimi meczami siatkarzy o pomoc apelowały także dwie ciocie dziewczynki, Ewa Szymańska i Renata Sobczak.

Teraz to wy możecie pokazać swoje gorące serca i brak przysłowiowego węża w kieszeni, kiedy sięgacie po portfel. Ofiarujcie małej Klaudii szansę na wyzdrowienie, dołączając się choćby symbolicznie do akcji. Jeśli nie zrobiliście tego w ostatni weekend w Orlen Arenie, dorzućcie się do zbiórki podczas Reggaelandu (11-12 lipca) lub Polish Hip-Hop Festival (1-2 sierpnia).

Istnieje także możliwość wpłaty na konto:

Fundacja Dzieciom
„Zdążyć z Pomocą”
ul. Łomiańska 5
01-685 Warszawa
Bank BPH S.A. Oddział w Warszawie
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
 Z dopiskiem „24641 Kamińska Klaudia – darowizna i pomoc na ochronę zdrowia”

Informacje na temat akcji znajdziemy także na Facebooku:

https://www.facebook.com/pomoc.dla.klaudii

 Fot.: Archiwum rodziny Kamińskich

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE