Reklama

Pomóżcie znaleźć imię dla tygrysicy z zoo

Opublikowano:
Autor:

Pomóżcie znaleźć imię dla tygrysicy z zoo - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Widzieliście już w zoo nową tygrysicę? Jeśli nie, to koniecznie wybierzcie się na przechadzkę po ogrodzie. Dopiero co obchodziła pierwsze urodziny. Ogród zoologiczny teraz potrzebuje naszych pomysłów, aby wreszcie doczekała się imienia.

Widzieliście już w zoo nową tygrysicę? Jeśli nie, to koniecznie wybierzcie się na przechadzkę po ogrodzie. Dopiero co obchodziła pierwsze urodziny. Ogród zoologiczny potrzebuje naszych pomysłów, aby wreszcie doczekała się imienia.

Od 2015 roku mieliśmy już w zoo tygrysa syberyjskiego o imieniu Lord. Był samotnikiem z konieczności. Teraz musi podzielić się przestrzenią z nową pasiastą znajomą, która do Płocka przybyła w październiku. Urodziła się w czeskim Ogrodzie Zoologicznym w Zlinie.

[ZT]13768[/ZT]

- Tygrysica skończyła właśnie rok, ale jeszcze nie ma imienia. Pomóżcie nam je nadać – zwracają się pracownicy ogrodu do płocczan.

Propozycje można przysyłać do 5 grudnia na dres e-mail konkurs@zoo.plock.pl. Koniecznie nie wolno zapomnieć o podaniu swojego imienia i numery telefonu. To dlatego, że zwycięzca otrzyma nagrody rzeczowe ufundowane przez Orlen, który sfinansował dowiezienie tygrysicy do Płocka. Będzie miał także dodatkową trakcję w postaci możliwości poznania od kulis pracy przy zwierzętach drapieżnych.

Wesprzyjcie niedawną solenizantkę!

Fot. Płockie zoo

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE