Reklama

Pomagają w życiu. Hetman zaprasza dzieci

Opublikowano:
Autor:

Pomagają w życiu. Hetman zaprasza dzieci - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Klub Szachowy Hetman Płock zaprasza dzieci ze szkół podstawowych, które potrafią grać w szachy, lubią to i chcą się rozwijać, na profesjonalne szkolenia. Zajęcia rozpoczną się jeszcze we wrześniu.

Klub Szachowy Hetman Płock zaprasza dzieci ze szkół podstawowych, które potrafią grać w szachy, lubią to i chcą się rozwijać, na profesjonalne szkolenia. Zajęcia rozpoczną się jeszcze we wrześniu.

Hetman Płock niedawno zdobył wysokie siódme miejsce w drużynowych mistrzostwach Polski - Ekstraliga Szachowa 2020. Zajmuje się nie tylko działalnością sportową na najwyższym poziomie, ale także szkoleniem dzieci i młodzieży.

- Zapraszamy dzieci na profesjonalne szkolenia. Rozpoczynamy już we wrześniu. Zapraszamy do zapoznania się z programem szkoleniowym w zakładce „szkolenia”. Zapisy przyjmowane są poprzez komunikator w zakładce „kontakt” lub telefonicznie –  do 15 września - zachęcają w Hetmanie. - Prosimy o podanie następujących danych: imię i nazwisko dziecka, wiek, kontakt e-mail. 

Po zgłoszeniu zainteresowani otrzymają potwierdzenie, a następnie zaproszenie na spotkanie organizacyjne, na którym przedstawione zostaną szczegóły szkolenia, trener. Organizatorzy szkolenia odpowiedzą na pytania i ustalą najdogodniejsze terminy zajęć.

Warto zachęcić dziecko do zajęć przy szachownicy? Gra sprzyja wszechstronnemu rozwojowi – kształci pamięć, umiejętności abstrakcyjnego i logicznego myślenia, rozwija wyobraźnię przestrzenną, wpływa na rozwój intelektu, zwiększa aktywność umysłową, rozbudza twórcze zdolności. Szachy uczą również odwagi i odpowiedzialności za własne decyzje. To dla dziecka zabawa, ale też ogromna korzyść.

Strona internetowa klubu to www.hetmanplock.pl. Kontakt: e-mail: hetman@hetmanplock.pl, tel. kom. 505 370 759.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE