Reklama

Półmaraton Dwóch Mostów... na całym świecie. Są już chętni

Opublikowano:
Autor:

Półmaraton Dwóch Mostów... na całym świecie. Są już chętni - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ze względu na zagrożenie koronawirusem w tym roku sportowcy nie pobiegną przez dwa płockie mosty. Ale 13 września rywalizacja będzie, uczestnicy pobiegną... w dowolnym miejscu. Zapisało się już ponad 20 osób.

Ze względu na zagrożenie koronawirusem w tym roku sportowcy nie pobiegną przez dwa płockie mosty. Ale 13 września rywalizacja będzie, uczestnicy pobiegną... w dowolnym miejscu. Zapisało się już ponad 20 osób.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji poinformował, że ze względu na obowiązujące obostrzenia, dotyczące organizacji imprez sportowych, zmienił formułę wydarzenia na wirtualną.

- Każdy uczestnik, który zapisze się do e-Półmaratonu Dwóch Mostów oraz wykona bieg/marsz/Nordic walking otrzyma pamiątkową koszulkę oraz medal - informuje MOSiR.

Zapisywać można się do 9 września, koszt to 40 zł, trzeba mieć minimum 18 lat. A w niedzielę 13 września uczestnicy w dowolnym miejscu o dowolnej porze pokonają dystans 21,0975 km. Oczywiście trzeba to jakoś udokumentować. Można to zrobić za pomocą urządzeń do monitorowania treningu w terenie (posiadającym GPS) typu: Endomondo, Garmin Connect, Strava, Polar Flow itp. 

Po zakończonej aktywności uczestnicy zobowiązani są do przesłania wyniku na adres: polmaraton@mosirplock.pl - datę, czas, sposób oraz pokonany dystans. Nie ma limitu czasowego, dystans 21,0975 km należy pokonać biegiem, marszem lub z kijkami, czyli Nordic Walking.

Do rywalizacji zapisało się już ponad 20 osób, m.in. z Płocka, Włocławka, Warszawy, Bełchatowa, Koszalina. Zgłoszenia do wydarzenia przyjmowane są elektronicznie poprzez wypełnienie formularza na stronie https://foxter-sport.pl.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE