Reklama

Politycy i dziennikarze w szopce noworocznej

Opublikowano:
Autor:

Politycy i dziennikarze w szopce noworocznej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Posłanka Elżbieta Gapińska chciała przygotować w Płocku „Szopkę noworoczną”. Nasza redakcja zaproponowała, aby dochód z niej przeznaczyć dla Moniki i jej rodzeństwa.

Posłanka Elżbieta Gapińska chciała przygotować w Płocku „Szopkę noworoczną”. Nasza redakcja zaproponowała, aby dochód z niej przeznaczyć dla Moniki i jej rodzeństwa.

Z pomysłem zorganizowania „Szopki noworocznej” wyszła posłanka Elżbieta Gapińska. Do swego pomysłu bez większych kłopotów przekonała Mariusza Pogonowskiego. Od tego momentu przygotowania nabrały rozpędu. Właśnie Pogonowski, wraz z Jackiem Mąką i Markiem Mokrowieckim przygotowali scenariusz szopki, w której mają wziąć udział politycy, ludzie kultury, mediów i inni znani płocczanie.

– Chcielibyśmy przygotowując się do wystawienia szopki doprowadzić do integracji różnych środowisk – tłumaczył Mariusz Pogonowski. – Mam nadzieję, że pośmiejemy się wspólnie z codziennych problemów, a przy okazji trochę z nas samych.

Nasza redakcja zwróciła się do Elżbiety Gapińskiej z propozycją, aby pieniądze z biletów zostały przekazane na potrzeby Moniki i dwojga jej młodszego rodzeństwa, podopiecznych Fundacji Portal Fm – Pomagamy Dzieciom. Pomysłodawczyni szopki przystała na naszą propozycję, co ogłosiła oficjalnie w Kawiarni Retro, gdzie spotkali się ludzie dobrej woli pomagający Monice i jej rodzeństwu zamieszkać w mieszkaniu przekazanym przez miasto.

Cegiełki umożliwiające obejrzenie „Szopki noworocznej”, która zostanie wystawiona w płockim Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w niedzielę 26 stycznia o 18, kosztują 30 złotych. Można je kupować w kasie teatru, biurze poselskim posłanki Elżbiety Gapińskiej oraz w siedzibie Fundacji Portal Fm – Pomagamy Dzieciom.

Zobacz też:Fot. Tomasz Paszkiewicz/Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE