Reklama

Politechnika ma nowe studia magisterskie

Opublikowano:
Autor:

Politechnika ma nowe studia magisterskie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Politechnika ma dwie wiadomości: wraca do magisterki z ekonomii i uruchamia nową specjalność dla absolwentów inżynierii środowiska.

Politechnika ma dwie wiadomości: wraca do magisterki z ekonomii i uruchamia nową specjalność dla absolwentów inżynierii środowiska.

Jak poinformowała płocka filia Politechniki Warszawskiej, od nowego roku akademickiego startują nowe studia magisterskie. Absolwenci kierunków ekonomicznych i pokrewnych mogą się kształcić na kierunku ekonomia (przez jakiś czas nie było magisterki z ekonomii, teraz uczelnia ponownie uruchamia ten kierunek), a absolwenci inżynierii środowiska - w specjalności instalacje budowlane.

- Program kształcenia dla specjalności Instalacje budowlane na wydziale Budownictwo, prowadzonej na studiach magisterskich, obejmuje poza wiedzą z zakresu projektowania i wykonawstwa konstrukcji budowlanych również projektowanie i wykonawstwo instalacji budowlanych: wodociągowych kanalizacyjnych, grzewczych, wentylacyjnych i gazowych - informuje - uczelnia. - Z kolei program kształcenia dla specjalności ekonomia menedżerska, prowadzonej na studiach magisterskich, obejmuje pozyskanie wiedzy i umiejętności z zakresu podejmowania decyzji dotyczących strategii rozwoju przedsiębiorstw działających w warunkach konkurencji, ryzyka i turbulentnego otoczenia. Nabyta wiedza i uzyskane podczas praktyki zawodowej umiejętności pozwalają zrozumieć i interpretować mechanizmy funkcjonowania współczesnej gospodarki, a także ułatwiają wykorzystanie informacji przez przedsiębiorstwo i umiejętne jej przetwarzanie.

Rekrutacja rozpocznie się 2 sierpnia. Szczegóły na stronie www.pw.plock.pl.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE