Reklama

Policzono większość głosów. Sprawdźcie jak głosowaliśmy

Opublikowano:
Autor:

Policzono większość głosów. Sprawdźcie jak głosowaliśmy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Znamy dane z 593 obwodowych komisji wyborczych (86,7 proc.). Wynika z nich, że w okręgu zdecydowaną przewagę uzyskało Prawo i Sprawiedliwość, za to Polskie Stronnictwo Ludowe - Koalicja Polska jest na drugim miejscu, ma niewielką przewagę nad Koalicją Obywatelską. Na kolejnych pozycjach mamy Sojusz Lewicy Demokratycznej, Konfederację Wolność i Niepodległość oraz KW Koalicję Bezpartyjni Samorządowcy.

Znamy dane z 593 obwodowych komisji wyborczych (86,7 proc.). Wynika z nich, że w  okręgu zdecydowaną przewagę uzyskało Prawo i Sprawiedliwość, za to Polskie Stronnictwo Ludowe - Koalicja Polska jest na drugim miejscu, ma niewielką przewagę nad Koalicją Obywatelską. Na kolejnych pozycjach mamy Sojusz Lewicy Demokratycznej, Konfederację Wolność i Niepodległość oraz KW Koalicję Bezpartyjni Samorządowcy.

Jeśli jednak spojrzymy na częściowe wyniki dotyczące samego miasta Płocka, nadal prowadzi Prawo i Sprawiedliwość (23 443 głosy), jednak na drugim miejscu mamy już Koalicję Obywatelską (16 973), dopiero na kolejnych miejscach znajdziemy PSL (6 993), SLD (6 940), Konfederację Wolność i Niepodległość (2 940) oraz KW Koalicję Bezpartyjni Samorządowcy (624).

AKTUALIZACJA

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE