Reklama

Policjantom z komendy miejskiej pobrano wymazy. Komenda pracuje normalnie

Opublikowano:
Autor:

Policjantom z komendy miejskiej pobrano wymazy. Komenda pracuje normalnie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od rana na parkingu Komendy Miejskiej Policji w Płocku trwało pobieranie wymazów do testów od funkcjonariuszy. Póki co nie potwierdzono nowych zachorowań wśród płockich policjantów.

Od rana na parkingu Komendy Miejskiej Policji w Płocku trwało pobieranie wymazów do testów od funkcjonariuszy. Póki co nie potwierdzono nowych zachorowań wśród płockich policjantów. 

Póki co wśród funkcjonariuszy potwierdzono 6 przypadków zakażeń, ale niewykluczone, że niedługo ta liczba wzrośnie. Od rana trwały testy na parkingu komendy, a za kilkanaście, góra kilkadziesiąt godzin będą wyniki. 

- W przypadku 4 policjantów zakażenie ma związek z pełnioną służbą, źródła zakażeń 2 pozostałych policjantów nie znamy - mówi mł. asp. Marta Lewandowska, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Płocku. 

Jak dodaje rzeczniczka policjanci, u których wykryto zakażenie, na razie czują się dobrze. 

Komenda Miejska Policji w Płocku pracuje normalnie, choć osoby, które mogą, zachęcane są do kontaktu telefonicznego. Jeśli w grę chodzi jednak utrata zdrowia i życia, śmiało można przyjść na komendę przy Kilińskiego. To samo dotyczy osób, które mają orzeczony dozór policyjny. Czy zgłoszeń dotyczących zaginionych osób. 

-  Nie ma możliwości przyjęcia telefonicznego zawiadomienia dotyczącego zaginięcia osoby. Owszem, pierwszą informację przekazujemy telefonicznie, ale zawiadomienie trzeba złożyć osobiście w siedzibie komendy - mówi rzeczniczka. 

Póki co bezpieczeństwo w Płocku i powiecie jest zapewnione. Jeśli ze służby zostanie wykluczonych więcej policjantów, z pewnością zostaną przysłane posiłki z innych garnizonów w województwie. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE