Reklama

Policjantom proponował łapówkę. Został tymczasowo aresztowany

Opublikowano:
Autor:

Policjantom proponował łapówkę. Został tymczasowo aresztowany - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości … kilkadziesiąt tysięcy złotych. 28-letni mężczyzna, który płockim funkcjonariuszom oferował łapówkę, został zatrzymany i tymczasowo aresztowany w związku z posiadaniem oraz handlem narkotykami. Zatrzymano jeszcze dwie inne osoby.

Za odstąpienie od czynności służbowych zaproponował funkcjonariuszom kilkadziesiąt tysięcy złotych. 28-letni mężczyzna został zatrzymany i tymczasowo aresztowany w związku z posiadaniem oraz handlem narkotykami. Podjęte czynności dotyczyły jeszcze dwóch osób. 

Informację o zatrzymanym 28 stycznia w Toruniu 22-letnim mężczyźnie podejrzanym o handel środkami odurzającymi potwierdziła nam rzeczniczka płockiej policji mł. asp. Marta Lewandowska w minioną środę. Wówczas trwały jeszcze czynności procesowe, mężczyzna miał dopiero zostać doprowadzony do prokuratury, Wstępnie było wiadomo, że płoccy policjanci przeszukali miejsce zamieszkania mężczyzny. W piątek ukazała się już oficjalna informacja, w której poinformowano, że w wyniku przeszukania zabezpieczono blisko 100 gramów suszu konopi indyjskich. 

- Trwające w tym czasie czynności policjantów zajmujących się przestępczością narkotykową doprowadziły ich pod adresy zamieszkania kolejnych osób związanych z posiadaniem i handlem narkotykami - powiadomiła policjantka. - Tym razem byli to mieszkańcy Warszawy, kobieta i mężczyzna. W mieszkaniu 25-latki policjanci zabezpieczyli marihuanę, natomiast w mieszkaniu 28-letniego mężczyzny blisko 300 gramów marihuany oraz kilkadziesiąt gramów ekstazy. W trakcie czynności zatrzymany mężczyzna zaoferował policjantom kilkadziesiąt tysięcy złotych w zamian za odstąpienie od czynności służbowych.

Po przedstawieniu zarzutów, wobec 22-latka i 25-latki sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Trzeci z zatrzymanych w związku z posiadaniem oraz handlem narkotykami i zaoferowaną łapówką został tymczasowo aresztowany.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE