Reklama

Policjant-pastor, kapelan więzienny i duszpasterz z dwójką dzieci

Opublikowano:
Autor:

Policjant-pastor, kapelan więzienny i duszpasterz z dwójką dzieci - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To z pewnością będzie ciekawe spotkanie. Dyskutować będą m.in. przełożony Kościoła Chrystusowego w Płocku oraz... geograf.

To z pewnością będzie ciekawe spotkanie. Dyskutować będą m.in. przełożony Kościoła Chrystusowego w Płocku oraz... geograf.

Spotkanie pod tytułem "Kościół Chrystusowy w Płocku" w czwartek 20 lutego o godz. 17 organizuje Towarzystwo Naukowe Płockie. Zaprasza do swojej siedziby przy pl. Narutowicza 8, wstęp wolny.

Czego możemy się spodziewać? Dyskusja dotyczyć będzie tematu "Policjant-pastor i Kościół Chrystusowy w Płocku". Weźmie w niej udział Jacek Konicki - pastor, przełożony Kościoła Chrystusowego w Płocku, kaznodzieja, magister teologii, emerytowany policjant, a jednocześnie nauczyciel, pasjonat militariów, muzyk rockowy i kapelan więzienny, a także mąż i ojciec czworga dzieci.

W TNP będzie także Piotr Syska - nauczyciel geografii, pasjonat biblistyki i historii, duszpasterz związany z ewangelicznym chrześcijaństwem zielonoświątkowym, autor książek o tematyce teologiczno-społecznej, mąż i ojciec dwojga dzieci.

Dyskusję prowadzi ks. prof. Ireneusz Mroczkowski – przewodniczący Sekcji Dialogu TNP.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE