Reklama

Policjanci znaleźli mężczyznę, który uciekł z oddziału zakaźnego

Opublikowano:
Autor:

Policjanci znaleźli mężczyznę, który uciekł z oddziału zakaźnego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Funkcjonariusze po kilkudziesięciu minutach namierzyli mężczyznę, który około 11:00 pojawił się na oddziale zakaźnym w szpitalu na Winiarach. Mężczyzna oświadczył personelowi, że ma chorobę górnych dróg oddechowych i temperaturę, po czym uciekł. 

Funkcjonariusze po kilkudziesięciu minutach namierzyli mężczyznę, który około 11:00 pojawił się na oddziale zakaźnym w szpitalu na Winiarach. Mężczyzna oświadczył personelowi, że ma chorobę górnych dróg oddechowych i temperaturę, po czym uciekł. 

49-letni płocczanin zgłosił się dziś na oddział zakaźny Wojewódzkiego Szpitalu Zespolonego. Powiedział personelowi, że ma chorobę górnych dróg oddechowych i temperaturę. Postanowił jednak nie czekać na badanie i uciekł. 

[ZT]25205[/ZT]

Policjanci zaczęli poszukiwania mężczyzny i po kilkudziesięciu minutach został odnaleziony. 

- Mężczyzna przebywał w miejscu zamieszkania - poinformowała nas mł. asp. Marta Lewandowska, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Płocku. 

Płocczanin teraz nie będzie miał wyboru. Karetka pogotowia przewiozła go do szpitala, gdzie tym razem podda się badaniom.

Jak poinformował nas Stanisław Kwiatkowski, dyrektor szpitala, nikt z personelu nie został poddany kwarantannie w związku z tym incydentem. 

- Oddział zakaźny jest na parterze, wszyscy pracownicy są odpowiednio zabezpieczeni - powiedział dyrektor. - Zwróciliśmy się do  64. Batalionu Lekkiej Piechoty Wojsk Obrony Terytorialnej z prośbą wzmocnienie naszej ochrony. 

 Na razie nie ma odpowiedzi ze strony Terytorialsów. 

[ZT]25201[/ZT]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE