Reklama

Policjanci wskazali rekordzistę prędkości minionego weekendu

Opublikowano:
Autor:

Policjanci wskazali rekordzistę prędkości minionego weekendu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeden weekend i troje kierujących pożegnało się z prawem jazdy. Wszyscy z tego samego powodu - przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.

Jeden weekend i troje kierujących pożegnało się z prawem jazdy. Wszyscy z tego samego powodu - przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym.

Upodobanie do większej prędkości na drodze stało się powodem zatrzymania uprawnień do prowadzenia pojazdami dla kolejnych kierowców

- Rekordzista minionego weekendu, poruszający się samochodem marki bmw w Płocku na Trasie ks.J.Popiełuszki poruszał się z prędkością 141 km/h - mówi sierż. sztab. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. - Inny kierujący, tym razem w Gąbinie, w obszarze zabudowanym poruszał się swoim bmw z prędkością 132 km/h, z kolei w Rogozinie policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania kobiecie, która również ponad dwukrotnie przekroczyła dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym.

Po raz kolejny policjanci apelują o zachowanie zdrowego rozsądku w czasie jazdy samochodem i stosowanie do obowiązujących ograniczeń prędkości na drodze.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE