Reklama

Policjanci przechwycili skradzione auta warte około 600 tys. zł

Opublikowano:
Autor:

Policjanci przechwycili skradzione auta warte około 600 tys. zł - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do kradzieży na terenie Warszawy, Katowic, Płocka i Płońska miało dojść w okresie od 14 stycznia do 10 lutego 2020r. Auta są różnych marek. To m.in. Lexus, Mazda, Mitsubishi czy Nissan. Łączna wartość skradzionych aut wynosi około 600tys zł.

Do kradzieży na terenie Warszawy, Katowic, Płocka i Płońska miało dojść w okresie od 14 stycznia do 10 lutego 2020 r. Auta są różnych marek. To m.in. Lexus, Mazda, Mitsubishi czy Nissan. Łączna wartość dziewięciu skradzionych samochodów wynosi około 600 tys zł.

Do ujawnienia przestępstwa doszło na skutek prowadzonego śledztwa i przeszukania posesji przez funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Wszystkie auta już zostały zabezpieczone.

Jak poinformowała Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce, prowadzone śledztwo dotyczy trzech mężczyzn w wieku od 23 do 33 lat, mieszkańcom Wyszkowa i okolic, którzy w miejscowości Michałowo gm. Goworowo, przechowywali skradzione wcześniej samochody.

- Sprawcy zostali przesłuchani na okoliczności ujawnionych się na posesji samochodów, złożyli obszerne wyjaśnienia. Sąd Rejonowy w Ostrołęce podzielił stanowisko Prokuratury Okręgowej zawarte we wniosku o zastosowanie tymczasowego aresztowania i zastosował izolacyjny środek zapobiegawczy wobec wszystkich podejrzanych na okres 3 miesięcy. Za zarzucane im czyny grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE