Reklama

Policjanci nie odpuszczą w święta. Zapowiadają wzmożone kontrole na drogach

Opublikowano:
Autor:

Policjanci nie odpuszczą w święta. Zapowiadają wzmożone kontrole na drogach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Skradziono samochód marki Peugeot Boxer warty ok. 100 tys. zł. Do kradzieży doszło w Ludwikowie (gm. Stara Biała) w nocy z 22 na 23 grudnia. Miniona doba upłynęła na szczęście bez wypadków, wszystkie zdarzenia zaliczono do kolizji drogowych, których łącznie było 15, w tym 12 w Płocku i 3 na terenie powiatu. Nietrzeźwych kierujących zatrzymano w Płocku na ul. Chopina i ul. Misjonarskiej oraz w Stróżewku.

Skradziono samochód marki Peugeot Boxer warty ok. 100 tys. zł. Do kradzieży doszło w Ludwikowie (gm. Stara Biała) w nocy z 22 na 23 grudnia. Miniona doba upłynęła na szczęście bez wypadków, wszystkie zdarzenia zaliczono do kolizji drogowych, których łącznie było 15, w tym 12 w Płocku i 3 na terenie powiatu. Nietrzeźwych kierujących zatrzymano w Płocku na ul. Chopina i ul. Misjonarskiej oraz w Stróżewku.

Mł. asp. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku uprzedza, że w okresie świąt policjanci płockiej drogówki zamierzają zwracać szczególną uwagę na prędkość pojazdów.

- Funkcjonariusze będą prowadzili również wzmożone kontrole stanu trzeźwości kierujących. Dlatego ponownie apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności, zachowanie odpowiedniego odstępu od pojazdu poprzedzającego, a przede wszystkim o stosowanie się do ograniczeń prędkości. Pamiętaj, że na drodze nie jesteś sam - wszyscy mamy równe prawa i takie same obowiązki. Bezpiecznych Świąt Bożego Narodzenia! - życzy wszystkim kierowcom.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE