Reklama

Policjanci dostali odznaczenia, wśród nich najpopularniejszy dzielnicowy [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Policjanci dostali odznaczenia, wśród nich najpopularniejszy dzielnicowy [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W sali odpraw, w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku odbyła się uroczysta odprawa z udziałem Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu. Nagrodzono również zasłużonych policjantów i dzielnicowych.

W sali odpraw, w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku odbyła się uroczysta odprawa z udziałem Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu. Nagrodzono również zasłużonych policjantów i dzielnicowych.

Uroczystość zorganizowano wczoraj. Podczas odprawy Komendant Wojewódzki Policji odznaczył funkcjonariuszy policji z Sochaczewa, Gostynina i z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Płocku odznakami „Zasłużony Policjant”, a także trzy osoby medalem „Za zasługi dla Policji”.

Najpopularniejszym Dzielnicowym 2017 roku został sierż. szt. Piotr Chyliński z Posterunku Policji w Drobinie. Na terenie powiatu drugie miejsce zajął  st. asp. Andrzej Kasiura z  Posterunku Policji w Staroźrebach, a na trzecim miejscu uplasował się  st. asp. Maciej Kowalski z Posterunku Policji w Drobinie.

Wśród dzielnicowych z Płocka, pierwsze miejsce zajął st. sierż. Krzysztof Kruk, na drugim miejscu znalazł się asp. szt. Witold Balcerzak, natomiast trzecie miejsce przypadło w udziale mł. asp. Sławomirowi Rulakowi. Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody pieniężne ufundowane przez samorząd Płocka, które wręczał Andrzej Nowakowski, prezydent miasta.

Spotkanie było okazją do podsumowania stanu bezpieczeństwa. Tomasz Michułka, Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu pozytywnie ocenił pracę płockiej policji. Stwierdził również, że miniony rok dla płockich policjantów był rokiem udanym, a w wielu kategoriach odnotowano spadki przestępczości przy jednoczesnym wzroście ich wykrywalności. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE