Reklama

Policja ujawniła nielegalne plantacje

Opublikowano:
Autor:

Policja ujawniła nielegalne plantacje - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Płocku odkryli profesjonalną uprawę konopi indyjskich.

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Płocku odkryli profesjonalną uprawę konopi indyjskich.

Jak poinformował rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek, plantacja została odnaleziona na jednej z działek na terenie ogródków działkowych przy Dobrzyńskiej w Płocku. Na piętrze budowanej właśnie altanki wydzielone zostało pomieszczenie służące do uprawy konopi indyjskich. Ściany i sufit pomieszczenia wyłożono aluminiową folią. W pomieszczeniu działały wentylacja i nawilżacz powietrza.

Na podłodze stało 55 doniczek z nasionami konopi indyjskich. W altance policjanci znaleźli jeszcze 32 gramy roślinnego suszu i elektroniczną wagę. Jak podał Krzysztof Piasek, w związku z tą sprawą zatrzymany został 25-latek z Płocka. Trwają dalsze ustalenia w tej sprawie.

Wczoraj rano funkcjonariusze wydziału dw. z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu ujawnili również uprawę konopi w gminie Brudzeń Duży. W jednym z mieszkań znalezionych zostało 12 roślin w różnym stadium wzrostu i 25 kubków, do których wysiano nasiona konopi. Zatrzymani w związku z tą sprawą zostali 25-letni właściciel mieszkania oraz 21-letnia kobieta. Obydwoje czekają na przesłuchanie.

Fot. KMP Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE