Reklama

Policja o WOŚP: Była jedna próba kradzieży puszki

Opublikowano:
Autor:

Policja o WOŚP: Była jedna próba kradzieży puszki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przez całą niedzielę w polskich miastach grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Płoccy wolontariusze mówili, że wszystko przebiegało w bardzo sympatycznej atmosferze. Jeden z nich wspomniał, że niektórzy zwracali uwagę na identyfikatory. W Płocku, jak twierdzą policjanci, było spokojnie. Za to w Drobinie próbowano ukraść puszkę z datkami.

Przez całą niedzielę w polskich miastach grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Płoccy wolontariusze mówili, że wszystko przebiegało w bardzo sympatycznej atmosferze. Jeden z nich wspomniał, że niektórzy zwracali uwagę na identyfikatory. W Płocku, jak twierdzą policjanci, było spokojnie. Za to w Drobinie próbowano ukraść puszkę z datkami.

- Około godziny 13.00 do nieletniego wolontariusza, który przebywał pod opieką osób dorosłych, podszedł nietrzeźwy mężczyzna – opowiada o zdarzeniu w Drobinie rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek. - Najpierw wrzucił jakieś grosiki, po czym zabrał mu puszkę. Zareagował szef sztabu z Drobina, wezwano policjantów. Ci akurat byli niedaleko. Zaraz po dotarciu na miejsce zatrzymali mężczyznę, który okazał skruchę. Stwierdził, że to miał być jedynie głupi żart. Puszka w nienaruszonym stanie została zwrócona.

Rzecznik dodaje, że wolontariusze w piątek zostali przeszkoleni, jak się zachować w takich sytuacjach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE