Reklama

Pokażmy, że Płock też potrafi! Wspólnie zagrajmy i zaśpiewajmy z okazji 100-lecia

Opublikowano:
Autor:

Pokażmy, że Płock też potrafi! Wspólnie zagrajmy i zaśpiewajmy z okazji 100-lecia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rekordu może nie pobijemy, ale pokażmy, że Płock też potrafi grać! A także śpiewać. Jeśli do Wrocławia przyjechali gitarzyści z całego świata, to w Płocku niech stawi się ich stu, a już będzie w sam raz podczas obchodów 100-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża.

Rekordu może nie pobijemy, ale pokażmy, że Płock też potrafi grać! A także śpiewać. Jeśli do Wrocławia przyjechali gitarzyści z całego świata, to w Płocku niech stawi się ich stu, a już będzie w sam raz podczas obchodów 100-lecia Polskiego Czerwonego Krzyża.

W tym roku 100-lecie istnienia świętuje Polski Czerwony Krzyż. W Płocku między 6 a 9 czerwca odbędzie się XXVII finał Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża z szerokim programem już na otwarciu, począwszy od przemarszu przez miasto 16 najlepszych Drużyn Pierwszej Pomocy z całej Polski, tańców integracyjnych po tworzenie żywego "Czerwonego Krzyża"  oraz inscenizacje obrazujące wydarzenia i działania PCK. Na Starym Rynku zostanie ustawiona wystawa wystawa. Także 7 czerwca zabrzmią gitary. A najlepiej 100 gitar na 100-lecie. Wszyscy razem zagrają i zaśpiewają czerwonokrzyski utwór "To Czerwony Krzyż nas zbratał...". Do udziału zapraszają wszystkich, sympatyków PCK, obecnych i przyszłych wolontariuszy, wszystkie osoby, które grają na gitarach i chcą z nimi świętować czerwonokrzyski jubileusz. Pamiętajmy, że krew, o którą się starają, to bezcenny dar ratujący życie. Bądźmy z nimi w ten ważny dzień. Stroimy gitary, wspólnie zagrajmy i zaśpiewamy na płockiej starówce.

Osoby deklarujące chęć udziału w wydarzeniu i wspólne wykonanie utworu czerwonokrzyskiego zapraszają do kontaktu osobistego z Oddziałem Rejonowym PCK w Płocku ul. Misjonarska 22 lub telefonicznego 24 364 76 11. Szczegółowe informacje, tekst, akordy, utwór czerwonokrzyski znajdziemy na Facebooku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE