Reklama

Pokażą, czego się nauczyli na warsztatach

Opublikowano:
Autor:

Pokażą, czego się nauczyli na warsztatach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W sobotę 27 lipca o 10 i 12 na scenie off off Teatru Per Se zostanie zaprezentowany spektakl „Dniem i Nocą”.

W sobotę 27 lipca o 10 i 12 na scenie off off Teatru Per Se zostanie zaprezentowany spektakl „Dniem i Nocą”.

Przedstawienie zostało przygotowane przez uczestników warsztatów teatralnych „Lato w teatrze”. Projekt ten jest dofinansowany przez ministerstwo kultury i dziedzictwa narodowego, a koordynowany przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.

Przez niemal trzy tygodnie grupa młodych entuzjastów sztuki spotykała się z Mariuszem Pogonowskim i grupą jego najbliższych współpracowników, przygotowując się do wystawienia spektaklu. Zajęcia nie ograniczały się jedynie do prób aktorskich i ćwiczenia poszczególnych ról.

Chociaż organizatorzy warsztatów przygotowali „awaryjny” scenariusz, zależało im na tym, aby to biorąca udział w zajęciach młodzież sama przygotowała tekst, oprawę plastyczną i choreografię. Jednym słowem – odpowiadać miała za cały spektakl. A przy tym młodzi ludzie wspierali swoich „mistrzów” w prowadzeniu bloga, na którym na bieżąco pojawiały się informacje dotyczące całego projektu.


Czy trzy tygodnie intensywnej pracy młodych ludzi pod czujnym okiem artystów przyniosły zamierzony efekt, czy poszły na marne? – będzie można przekonać się już w sobotę 27 lipca. Spektakl „Dniem i Nocą” zaprezentowany zostanie na scenie off off Teatru Per Se przy ulicy 3 Maja 18 dwukrotnie – o 10 i o 12.

Fot. Tomasz Paszkiewicz

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE