Reklama

Pokaz specjalny "Pod powierzchnią". Nie zabraknie ciekawostek z planu

Opublikowano:
Autor:

Pokaz specjalny "Pod powierzchnią". Nie zabraknie ciekawostek z planu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeśli śledzicie losy bohaterów serialu "Pod powierzchnią" i nie skorzystaliście z możliwości wcześniejszego zapoznania się z nowym sezonem tej produkcji na platformie Player.pl, w poniedziałek będzie możliwość obejrzenia dwóch odcinków w kinie pod chmurką. Zapowiedziano projekcję z udziałem gości.

Jeśli śledzicie losy bohaterów serialu "Pod powierzchnią" i nie skorzystaliście z możliwości wcześniejszego zapoznania się z nowym sezonem tej produkcji na platformie Player.pl, w poniedziałek, 26 sierpnia będzie możliwość obejrzenia dwóch odcinków w kinie pod chmurką. Zapowiedziano projekcję z udziałem gości.

Jak realizowano serial w Płocku? Dziś wieczorem opowiedzą o tym goście: producentka, która również czuwa nad scenariuszem serialu, Karolina Izert, a także Tomasz Parnowski - koordynator i kierownik produkcji.

Okres zdjęciowy 1 sezonu trwał od lipca do października 2018 roku, kolejny sezon kręcony był już na przełomie 2018/2019. Zdjęcia realizowane były na płockich ulicach (m.in. Synagogalna, Plac 13 Straconych, Stary Rynek, aleja Kobylińskiego), na bulwarach wiślanych, w Zajeździe Rybaki, w Szpitalu św. Trójcy czy w świątyni Mariawitów. Pokaz specjalny ostatniego odcinka pierwszego sezonu oraz pierwszego odcinka sezonu drugiego odbędzie się w ogrodzie Mariawitów.

Tradycyjnie zostaną rozstawione leżaki, jednak jeśli ktoś ma np. składane krzesełko, warto je ze sobą zabrać. Nie zapomnijcie o lekkim kocyku bądź kurtce, ponieważ wieczorem zrobi się chłodniej. Początek wydarzenia o godz. 21.00.

Organizatorem Filmowego Płocka 3 jest Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna, współorganizatorem – Mazowsze serce Polski. Partnerami są: Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki oraz Kino za Rogiem Płock.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE