Reklama

Pojechał do rodziny i ślad po nim zaginął

Opublikowano:
Autor:

Pojechał do rodziny i ślad po nim zaginął - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci poszukują zaginionego Zbigniewa Jankowskiego, który w piątek 12 grudnia wyjechał z miejscowości Niźnin w gminie Mała Wieś, nie dotarł do rodziny i do tej pory nie dał znaku życia.

Policjanci poszukują zaginionego Zbigniewa Jankowskiego, który w piątek 12 grudnia wyjechał z miejscowości Niźnin w gminie Mała Wieś, nie dotarł do rodziny i do tej pory nie dał znaku życia.

Mężczyzny szukają policjanci z Wyszogrodu. Jak informuje rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek wiadomo, że 40-letni Zbigniew Jankowski ostatni raz był widziany 12 grudnia około godz. 08:00, w miejscowości Niździn gm. Mała Wieś. Mężczyzna miał jechać do rodziny w miejscowości Radzanów w pow. mławskim. Rodzina nie miała z nim kontaktu, miejsce jego pobytu nie jest znane.

Za rzecznikiem policji podajmy rysopis zaginionego: wzrost około 187cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, proste, ciemne, oczy zielone, twarz pociągła, uszy małe, lewe ucho odstające. Mężczyzna ubrany był w czarną, długą kurtkę i niebieskie spodnie.

Ktokolwiek widział zaginionego lub zna miejsce jego pobytu, proszony jest o kontakt z Posterunkiem Policji w Wyszogrodzie tel. 513130200 lub z Komendą Miejską Policji w Płocku tel. 242661600, 242661601 lub 997.

Fot. KMP

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE