Reklama

Pogotowie wezwano dopiero na drugi dzień. Lekarz stwierdził zgon

Opublikowano:
Autor:

Pogotowie wezwano dopiero na drugi dzień. Lekarz stwierdził zgon - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do zdarzenia doszło 1 marca w Niesłuchowie (gm. Bodzanów). W wyniku wybuchu pieca, poszkodowana została 62-letnia kobieta. Śledztwo jest w toku.

Do zdarzenia doszło 1 marca w Niesłuchowie (gm. Bodzanów). W wyniku wybuchu pieca, poszkodowana została 62-letnia kobieta. Śledztwo jest w toku.

O sprawie informowaliśmy już na łamach portalu. Zespół pogotowia, które zostało wezwane do poszkodowanej dopiero drugiego dnia, poinformował o zdarzeniu policję. 

[ZT]18292[/ZT]

- Czekamy na opinię biegłego w tej sprawie. Ze względu na dobro prowadzonego postępowania nie mogę udzielić więcej informacji - poinformował Norbert Pęcherzewski, prokurator rejonowy.

Z informacji przekazanych nam przez z-cę dyrektora ds. medycznych Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku w Płocku wynika, iż kobieta doznała rozległych poparzeń ciała. 

- Poszkodowana miała oparzenie termiczne ponad 50 proc. powierzchni ciała, w chwili przybycia do miejsca zdarzenia zespół stwierdził zgon pacjentki. - poinformował Piotr Rykowski z-ca dyrektora ds. medycznych SP ZOZ WSPRiTS w Płocku - Policja do miejsca zdarzenia została wezwana ze względu na charakter zdarzenia- wypadek, którego skutkiem był zgon pacjentki.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE