Reklama

Reklama

Pogoda piękna, niestety jakość powietrza...

Opublikowano: wt, 10 kwi 2018 11:19
Autor:

Pogoda piękna, niestety jakość powietrza...  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego poinformowało o przekroczeniu norm dla dla pyłu zawieszonego PM10 na dwóch stacjach pomiarowych w Płocku.

Reklama

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego poinformowało o przekroczeniu norm dla dla pyłu zawieszonego PM10 na dwóch stacjach pomiarowych w Płocku.

- W związku z wystąpieniem poziomu III - Ostrzeżenia 1 stopnia o złej jakości powietrza (kolor żółty) Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że doszło w Płocku do przekroczenia wartości 80µg/m3 dla PM10 liczonej jako 8-godzinna średnia krocząca z pomiaru pyłu PM10 w godzinach 6-22 na dwóch stacjach pomiarowych o godz. 9 .


Obszar ostrzeżenia 1 stopnia obejmuje całe województwo mazowieckie. Przewidywany czas trwania ostrzeżenia - do 11.04.2018. Obszarami o najwyższych stężeniach są drogi o intensywnym ruchu i chodniki przy nich. 

Ogłoszone ostrzeżenie oznacza, że osoby z grup wrażliwych powinny powinny unikać wychodzenia na zewnątrz.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (8)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.