Reklama

Podpowiadali na targach, jak przygotować się do ślubu [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Podpowiadali na targach, jak przygotować się do ślubu [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zanim narzeczeni złożą ślubną przysięgę, mają sporo spraw do ogarnięcia i przygotowania. Dobrze jest zapoznać się z ofertami w sposób bezpośredni, zobaczyć, porozmawiać, poradzić się, spróbować, bo przecież trzeba zdecydować nie tylko o pięknych kreacjach podczas ślubu, ale też po ślubie, o tym co zostanie podane do jedzenia podczas wesela, jak będzie przebiegało, czy zostanie uwiecznione na pamiątkowych fotografiach. Jeśli ktoś szykuje się do wypowiedzenia sakramentalnego "tak" i szuka inspiracji, wówczas targi ślubne to dobre rozwiązanie.

Zanim narzeczeni złożą ślubną przysięgę, mają sporo spraw do ogarnięcia i przygotowania. Dobrze jest zapoznać się z ofertami w sposób bezpośredni, zobaczyć, porozmawiać, poradzić się, spróbować, bo przecież trzeba zdecydować nie tylko o pięknych kreacjach podczas ślubu, ale także po ślubie, o tym co zostanie podane do jedzenia podczas wesela, jak będzie przebiegało, czy zostanie uwiecznione na pamiątkowych fotografiach. Jeśli ktoś szykuje się do wypowiedzenia sakramentalnego "tak" i szuka inspiracji, wówczas targi ślubne to dobre rozwiązanie.

W niedzielę w Teatrze Dramatycznym w Płocku odbywają się Targi Ślubne. Goście mogą zapoznać się z ofertami, a także obejrzeć pokazy i prezentacje. Gościem specjalnych targów był tancerz Rafał Maserak.

Scenę kameralną wykorzystano jako miejsce pokazu sukien ślubnych. Targi ślubne to dobre miejsce, aby zapoznać się z tym, co modne i dostępne przy okazji organizacji tego rodzaju uroczystości. Ślub to nie tylko same kreacje, ale też cała oprawa, w tym środek lokomocji, którym narzeczeni udadzą się do kościoła. Czy będzie to nowoczesne auto, a może retro, zabytkowy klasyk, motoryzacyjna perełka? W niedzielę przed teatrem ustawiono kilka aut, jako propozycje.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z targów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE