Reklama

Podolszyce: złodziej wszedł przez okno

Opublikowano:
Autor:

Podolszyce: złodziej wszedł przez okno - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nawet gdy tylko na chwilę wychodzimy z mieszkania, zamykajmy drzwi i okna. W innym wypadku możemy - tak jak mieszkańcy Podolszyc - stać się ofiarą złodziei.

Nawet gdy tylko na chwilę wychodzimy z mieszkania, zamykajmy drzwi i okna. W innym wypadku możemy - tak jak mieszkańcy Podolszyc - stać się ofiarą złodziei.

Jak poinformował rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, do przestępstwa doszło wczoraj, w poniedziałek, w bloku przy Łączniczek. Złodziej wszedł do mieszkania przez otwarte okno, gdy lokatorów nie było w domu. Ukradł biżuterię o łącznej wartości ok. 2 tys. zł. - Przypominamy o zamykaniu okien i drzwi, gdy nawet na chwilę wychodzimy z mieszkania - napomina rzecznik. - Nie ułatwiajmy przestępcom działania!

Spośród pozostałych zdarzeń minionej doby Krzysztof Piasek wymienia jeszcze włamanie do wózkowni w bloku przy Bielskiej i kradzież roweru (wartość strat ok. 150 zł), a także włamanie do piwnicy przy Mickiewicza i kradzież elektronarzędzi.

W miarę spokojnie było na drogach - nie było wypadków, a kolizji odnotowano sześć (cztery w Płocku, dwie w powiecie). Zatrzymano dwóch pijanych kierowców. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE