Reklama

Podejrzewał koronawirusa, zgłosił się na oddział. Nie poczekał na badanie i uciekł

Opublikowano:
Autor:

Podejrzewał koronawirusa, zgłosił się na oddział. Nie poczekał na badanie i uciekł - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwają poszukiwania mężczyzny, który zgłosił się dziś na oddział zakaźny. 49-latek powiedział personelowi, że ma zapalenie górnych dróg oddechowych i temperaturę. Nie poczekał jednak na badanie i uciekł ze szpitala.

Trwają poszukiwania mężczyzny, który zgłosił się dziś na oddział zakaźny. 49-latek powiedział personelowi, że ma zapalenie górnych dróg oddechowych i temperaturę. Nie poczekał jednak na badanie i uciekł ze szpitala. 

Około godziny 11:00 na oddział zakaźny Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego zgłosił się 49-letni mężczyzna. Twierdził, że ma zapalenie górnych dróg oddechowych i gorączkę. 

- Dopytywany przez personel przyznał, że nie mierzył sobie temperatury, ale takie jest jego odczucie. Otrzymał informację, żeby chwilę poczekał, po czym wstał i wyszedł - mówi mł. asp. Marta Lewandowska, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Płocku. 

Trwają poszukiwania mężczyzny. Policjanci będą chcieli dowiedzieć się skąd podejrzenia mężczyzny o bycie zarażonym koronawirusem, gdzie przebywał i z kim ostatnio miał kontakt. 

Apelujemy do pacjentów o odpowiedzialność i niezatajanie przed personelem medycznym informacji o swoim zdrowiu czy miejscach pobytu. 

Co powinna zrobić osoba, która podejrzewa u siebie zarażenie koronawirusem? 

Skontaktować się telefonicznie ze stacją sanitarno-epidemiologiczną pod nr telefonu 609 817 331 i unikać kontaktu z innymi osobami. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE