Reklama

Podejrzane saszetki w sklepie. Dopalacze?

Opublikowano:
Autor:

Podejrzane saszetki w sklepie. Dopalacze? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W czwartek policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową zarekwirowali prawie 500 saszetek z podejrzanymi substancjami z jednego ze sklepów przy ul. Kwiatka.

W czwartek policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową zarekwirowali prawie 500 saszetek z podejrzanymi substancjami z jednego ze sklepów przy ul. Kwiatka.

Jak poinformował rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zabezpieczyli w jednym ze sklepów z zapachami na ul. Kwiatka w Płocku saszetki z środkami odurzającymi. O obecności takich substancji w torebkach świadczył wstępny wynik użytych przez policjantów testerów.

- Policjanci przesłuchali w związku z tą sprawą jednego z klientów wychodzących ze sklepu, który  potwierdził, że kupił takie substancje w tym sklepie - relacjonuje Krzysztof Piasek. - Przesłuchane  zostały również dwie kobiety pracujące w sklepie.

W trakcie przeszukania w sklepie ujawniono blisko pół tysiąca saszetek saszetki schowanych w sejfie. Skład podejrzanych substancji zostanie przebadany w laboratorium.  - Od wyników analiz będzie zależało dalsze postępowanie w tej sprawie - zapowiada rzecznik policji.

Fot. KMP Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE