Reklama

Podali się za pracowników spółdzielni. Okazali się złodziejami

Opublikowano:
Autor:

Podali się za pracowników spółdzielni. Okazali się złodziejami - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policja podsumowała minioną dobę. Wydarzyło się dziewięć kolizji, w tym sześć w Płocku i trzy na terenie powiatu płockiego. Policyjny rzecznik Krzysztof Piasek wskazuje również na jeden wypadek na ul. Kazimierza Wielkiego oraz kradzież. Do tego dewastacja mienia.

Policja podsumowała minioną dobę. Wydarzyło się dziewięć kolizji, w tym sześć w Płocku i trzy na terenie powiatu płockiego. Policyjny rzecznik Krzysztof Piasek wskazuje również na jeden wypadek na ul. Kazimierza Wielkiego oraz kradzież. Do tego dewastacja mienia.

Pisaliśmy wczoraj o potrąceniu pieszego na ul. Kazimierza Wielkiego.

[ZT]20873[/ZT]

- Kierująca audi potrąciła przechodzącego po przejściu dla pieszych mieszkańca Płocka. Pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Z informacji, jakie posiadamy wynika, że jego stan jest poważny - mówi Krzysztof Piasek.

Kobieta i mężczyzna zostali wpuszczeni do mieszkania w jednym z bloków na ul. Mickiewicza. Okazali się nie tyle oszustami, co złodziejami. - Podali się za pracowników Spółdzielni Mieszkaniowej i pod pretekstem kontroli przepływu wody oraz wyrównania nadpłaty za wodę weszli do mieszkania. Wykorzystując nieuwagę właściciela, ukradli pieniądze - opisuje zdarzenie policyjny rzecznik.

Także w czwartek, 15 listopada doszło do pomalowania elewacji budynku szkoły. Poczynione szkody oszacowano na ok. 3 tys. zł.

Dzisiaj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnili służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem:

- w godz. 6.00 – 14.00 w Płocku oraz na terenie gm. St. Biała, Bielsk i Drobin,
- w godz. 16.00 – 00.00 w Płocku oraz na terenie gm. Gąbin i Słubice.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE