Reklama

Pod naszym patronatem: Eleni wystąpi dla płockiej publiczności

Opublikowano:
Autor:

Pod naszym patronatem: Eleni wystąpi dla płockiej publiczności - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 25 lutego, godz. 17 - warto już teraz zaplanować sobie tę datę w kalendarzu. W Państwowej Szkole Muzycznej wystąpi Eleni. Dla naszych Czytelników mamy z tej okazji konkurs.

25 lutego, godz. 17 - warto już teraz zaplanować sobie tę datę w kalendarzu. W Państwowej Szkole Muzycznej wystąpi Eleni. Dla naszych Czytelników mamy z tej okazji konkurs.

Eleni to jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Jej piosenki znane są niemal wszystkim bez względu na wiek. W swojej twórczości piosenkarka przekazuje mnóstwo miłości, radości i pogody ducha. 

W jej repertuarze nie brakuje dawnych przebojów, które razem z „Latem z radiem” śpiewała cała Polska. Warto też wiedzieć, że Eleni swoją muzyczną wrażliwość kształtowała już od dzieciństwa. Pochodzi z rodziny o artystycznych tradycjach. Pierwszą płytę długogrającą nagrała z zespołem „Prometheus” w 1977 roku. W następnych latach ukazały się jej kolejne płyty: „Moja miłość”, „Buzuki Disco”, „Ty jak niebo”. „Ja jak obłok”, „Lovers”, „Grecja raz jeszcze”, „Morze snu”, „Muzyka Twoje imię ma”, „Miłość jak wino”, „Wakacyjny flirt”, „Nic miłości nie pokona” oraz największy przebój „Miłości ślad”. Za większość powyższych pozycji Eleni otrzymała „Złote Płyty”.

Na pierwszych miejscach krajowych list przebojów znalazły się takie jej utwory, jak: „Do widzenia mój kochany”, „Bawmy się, śmiejmy się”, „Chcę kochać”, „Za wszystkie noce i dni”, „Na miłość nie ma rady”, „Ballado hej”, „Miłość jak wino”.

Trzy lata z rzędu Eleni wygrywała plebiscyt „Lata z radiem” za co uhonorowano ją tytułem „Królowej Polskiej Piosenki”. W roku 1986 piosenkarka otrzymała bardzo prestiżową nagrodę „Viktora”.

Oprócz występów na większych krajowych scenach, Eleni śpiewała wielokrotnie w Paryżu, Szwecji, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, jako nieliczna z artystów śpiewała bezpośrednio dla Papieża Jana Pawła II.

Warto więc skorzystać z okazji i piosenkarkę usłyszeć na żywo podczas najbliższego koncertu.  Bilety na koncert galowy można nabyć w Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki, ul. Tumska 9 A , tel. 24 366 43 50 i w Centrum Informacji Turystycznej, Plac Stary Rynek 8 , tel. 24 367 19 44 oraz przez internet: kupbilecik.pl, biletyna.pl.

W sprawie biletów grupowych oraz rezerwacji należy kontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected] lub telefonicznie: 515 331 914. 

Dla wszystkich miłośników Eleni, którzy kupią bilet na koncert jest też kolejna dobra wiadomość. Po występie będzie można spotkać się z artystką, zrobić pamiątkowe zdjęcie, zdobyć autograf, kupić płytę czy po prostu przez chwilę porozmawiać.

Bilety można też wygrać w naszym konkursie.

[KONKURS]417[/KONKURS]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE