Reklama

Reklama

Po raz dziesiąty nagrodzą najlepszych funkcjonariuszy

Opublikowano: 11 kwietnia 2017 06:19
Autor:

Po raz dziesiąty nagrodzą najlepszych funkcjonariuszy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości "Policjant, który mi pomógł" to ogólnopolski konkurs, w którym wyróżnienia zbierają policjanci zaangażowani w przeciwdziałanie przemocy w rodzinie. Jeśli takiego znacie, nie zawahajcie się zgłosić jego kandydatury.

Reklama

"Policjant, który mi pomógł" to ogólnopolski konkurs, w którym wyróżnienia zbierają policjanci zaangażowani w przeciwdziałanie przemocy w rodzinie.  Jeśli takiego znacie, nie zawahajcie się zgłosić jego kandydatury. 

To już dziesiąta, jubileuszowa edycja konkursu, którego honorowym patronem jest Komendant Główny Policji. Celem plebiscytu jest wyróżnienie funkcjonariuszy, którzy cechują się wyjątkowym profesjonalizmem w pomocy ofiarom przemocy domowej. Kandydatów mogą zgłaszać nie tylko osoby prywatne, ale też organizacje i instytucje. Liczba zgłoszeń jest jednym z kryteriów oceny. 

Laureata nagrody wybierze Kapituła, złożona ze zwycięzców dwóch poprzednich edycji, pracowników Pogotowia "Niebieska Linia" oraz przedstawicieli Biura Prewencji Komendy Głównej Policji. Oprócz liczby zgłoszeń pod uwagę zostanie wzięte zaangażowanie policjanta we wdrażanie rozwiązań przeciwdziałającym przemocy w rodzinie oraz pomoc poszkodowanym. 

Więcej informacji można znaleźć na stronie policjant.niebieskalinia.pl. Organizatorem konkursu jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia PTP.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.