Reklama

Po obradach. Kto na liście PiS?

Opublikowano:
Autor:

Po obradach. Kto na liście PiS? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do późnej nocy trwały wczoraj, w czwartek, obrady komitetu politycznego PiS w Warszawie, podczas którego ustalano kształt list w zbliżających się wielkimi krokami wyborach parlamentarnych. Kogo zobaczymy na listach w okręgu płocko-ciechanowskim?

Do późnej nocy trwały wczoraj, w czwartek, obrady komitetu politycznego PiS w Warszawie, podczas którego ustalano kształt list w zbliżających się wielkimi krokami wyborach parlamentarnych. Kogo zobaczymy na listach w okręgu płocko-ciechanowskim?

 Ułożone wczoraj listy PiS zostały przez ogólnopolskie media okrzyknięte mało rewolucyjnymi. Tak najprawdopodobniej będzie też w Płocku. Choć na razie kandydaci zapewniają, że sami jeszcze nie wiedzą, co postanowił komitet polityczny w ich sprawie, zwłaszcza że w obradach z powodów zdrowotnych nie uczestniczył szef okręgu, czyli Wojciech Jasiński, z  naszych nieoficjalnych informacji wynika, że pierwsza trójka będzie identyczna jak w poprzednich wyborach parlamentarnych. Listy otworzy więc poseł Wojciech Jasiński, były minister skarbu, zaraz za nim - jak zawsze - znajdzie się poseł Marek Opioła, a trzecim kandydatem będzie Maciej Wąsik.

Co z pozostałymi miejscami? To wciąż - nawet dla kandydatów - wielka niewiadoma.  Według informacji, do których dotarliśmy, na liście z okręgu płocko-ciechanowskiego znajdą się również pozostali posłowie z naszego okręgu, czyli Robert Kołakowski z Ciechanowa i Maciej Małecki z Sochaczewa. Zdaje się, że z  Solidarnej Polski nie będzie nikogo, za to Polskę Razem Jarosława Gowina prawdopodobnie będzie reprezentował Paweł Kolczyński (a nie Agnieszka Krzętowska). Niewykluczone, że ostateczny kształt list poznamy dopiero po weekendzie.  

Fot. Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE