Reklama

Po Nomi nie ma śladu. Jest Bricomarché

Opublikowano:
Autor:

Po Nomi nie ma śladu. Jest Bricomarché - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sklep sieci Bricomarché, który zajął miejsce Nomi przy Przemysłowej, otworzy swe podwoje prawdopodobnie pod koniec lutego. Nowa załoga już pracuje.

Sklep sieci Bricomarché, który zajął miejsce Nomi przy Przemysłowej, otworzy swe podwoje prawdopodobnie pod koniec lutego. Nowa załoga już pracuje.

Market budowlany sieci Nomi, która wpadła w finansowe tarapaty, przestał istnieć pod koniec sierpnia ubiegłego roku. Już wtedy mówiło się, że podobnie jak w innych miastach budynek przejmie sieć Bricomarché, oferująca produkty związane z urządzaniem i budową domu oraz ogrodu, a także z majsterkowaniem. I rzeczywiście - niebiesko-pomarańczowe barwy szyldu zostały zastąpione żółto-czerwono-pomarańczowymi, a na drzwiach wejściowych pojawiła się informacja o planowanym na marzec otwarciu.

- Być może uda nam się otworzyć sklep wcześniej, jeszcze w lutym - zapowiada właściciel nowego marketu, Przemysław Miałszygrosz. Jego sklep działa na zasadzie wyjątkowej franczyzy (ma prawo do nazwy handlowej, logo, systemu zarządzania itp.), ale prowadzi go spółka z.o.o zarejestrowana w Płocku, więc to do miasta trafiają podatki. - Załoga już pracuje, przygotowując się do otwarcia. Zatrudniliśmy 44 osoby, część z tej grupy to byli pracownicy NOMI.

Będzie to pierwszy sklep sieci Bricomarché, która ma obecnie ponad 120 punktów w całej Polsce. Sklepami podobnie jak supermarketami spożywczymi Intermarché zarządza Grupa Muszkieterów zrzeszająca niezależnych przedsiębiorców.

Czytaj:

Fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE