Reklama

Po latach spotkają się ponownie. Organizują zjazd

Opublikowano:
Autor:

Po latach spotkają się ponownie. Organizują zjazd - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Spotkanie po latach z kolegami i koleżankami ze szkolnych ław z pewnością jest świetną okazją do wspomnień. Nic dziwnego, że absolwenci regularnie organizują zloty.

Spotkanie po latach z kolegami i koleżankami ze szkolnych ław z pewnością jest świetną okazją do wspomnień. Nic dziwnego, że absolwenci regularnie organizują zloty. 

Zgłosił się do nas Witold Krysiak, który rok temu organizował poprzedni zjazd dla absolwentów nieistniejących już Liceum Pedagogicznego i I Liceum Pedagogicznego dla wychowawczyń przedszkoli w Płocku. Spotkanie musiało się udać, bo w tym roku organizowane jest kolejne. 

Tegoroczny zjazd odbędzie się w piątek 22 września o godzinie 17:00 w Ośrodku Wypoczynkowym w Soczewce. Koszt uczestnictwa to 100 złotych. Zapisy trwają do 31 sierpnia, a zgłaszać się można u Teresy Orłowskiej w siedzibie Biura Turystycznego P.T.S "Mazowsze" przy ul. Padlewskiego. Można też wykonać przelew na rachunek 51124017211111000007257674, z dopiskiem "spotkanie absolwentów Liceum Pedagogicznego i Liceum Pedagogicznego dla Wychowawczyń Przedszkoli”. 

Więcej informacji pod numerem telefonu 24 264 55 04.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE