Reklama

Płonie hala magazynowa Zakładów Mięsnych Olewnik-Bis

Opublikowano:
Autor:

Płonie hala magazynowa Zakładów Mięsnych Olewnik-Bis - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielę około południa w płomieniach stanęła hala magazynowa w Świerczynku w gminie Drobin. Pożar gasi 40 strażaków.

W niedzielę około południa w płomieniach stanęła hala magazynowa w Świerczynku w gminie Drobin. Pożar gasi 40 strażaków. 

Jak poinformował rzecznik płockiej straży pożarnej, Edward Mysera, który jest na miejscu zdarzenia, pożar wybuchł w tej części hali magazynowej należącej do Zakładów Mięsnych Olewnik Bis, w której składowane były kartony. Płomienie szybko się rozprzestrzeniły i w rezultacie pożar objął znaczną część mierzącej ok. 100 m kw. i wysokiej na ok. 8-10 m hali. 

- W tej chwili źródło pożaru zostało zlokalizowane i ogień się nie rozprzestrzenia . Na miejscu zdarzenia występuje znaczne zadymienie - mówi Edward Mysera.  - Na szczęście nikomu nic się nie stało. 

Z ogniem i dymem walczy obecnie 40 strażaków z Państwowej Straży Pożarnej i ochotniczych straży. Przy hali jest osiem samochodów strażackich. Strażacy określają pożar jako duży. 

W tej chwili niewiele można jeszcze powiedzieć o przyczynach pożaru. - Wyjaśni je policyjne postępowanie, obecnie potwierdzamy tylko, że wybuchł w części z kartonami i że do zdarzenia doszło w trakcie przerwy świątecznej - mówi rzecznik straży. 

Fot. Czytelnik

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE