Reklama

Płockie Ogrody Światła rozbłysną mimo pandemii. Kiedy?

Opublikowano:
Autor:

Płockie Ogrody Światła rozbłysną mimo pandemii. Kiedy?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przygniatająca większość tegorocznych imprez została odwołana lub w znaczący sposób okrojona. Płockie Ogrody Światła, przynajmniej na tę chwilę, mają jednak wystartować zgodnie z planem.

Przygniatająca większość tegorocznych imprez została odwołana lub w znaczący sposób okrojona. Płockie Ogrody Światła, przynajmniej na tę chwilę, mają jednak wystartować zgodnie z planem. 

Póki co nic nie zapowiada, żeby organizowane od 2016 roku Płockie Ogrody Światła miały w tym roku nie zostać uruchomione. Ograniczenia pandemiczne zapewne dotkną i tę imprezę, ale w tym przypadku zapewne nie będzie jednego, hucznego otwarcia jak w poprzednich latach. Same instalacje mają jednak powstać. A przypomnijmy, że Płockie Ogrody Światła to kilkadziesiąt tysięcy (w zeszłym roku 43 tysiące) lampek, ustawione w różnorakie kształty - zamki, bombki, samochody. 

- W 2020 roku Płockie Ogrody Światła rozbłysną w pierwszą sobotę grudnia na Wzgórzu Tumskim. Świąteczno-noworoczna dekoracja płockiego wzgórza jest jednym z elementów programu „ORLEN dla Płocka", ukierunkowanego na wsparcie lokalnej społeczności - przekazało nam biuro prasowe PKN ORLEN. 

Płockie Ogrody Światła będzie można podziwiać przez miesiąc - od 5 grudnia 2020 roku do 6 stycznia 2021 roku. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE