Reklama

Płockie mosty. Sprawdzą, w jakim są stanie

Opublikowano:
Autor:

Płockie mosty. Sprawdzą, w jakim są stanie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W sierpniu i we wrześniu drogowcy dokonają przeglądu wszystkich czterech płockich przepraw mostowych - mostu im. Legionów Józefa Piłsudskiego i Mostu Solidarności wraz z estakadami prawobrzeżnymi, a także dwóch przepraw w ciągu ulicy Sierpeckiej.

W sierpniu i we wrześniu drogowcy dokonają przeglądu wszystkich czterech płockich przepraw mostowych - mostu im. Legionów Józefa Piłsudskiego i Mostu Solidarności wraz z estakadami prawobrzeżnymi, a także dwóch przepraw w ciągu ulicy Sierpeckiej.

Za przegląd mostów odpowiada Miejski Zarząd Dróg. W ciągu najbliższych dwóch miesięcy drogowcy sprawdzą, w jakim stanie technicznym są wszystkie elementy mostów m. in. za pomocą badań mechanicznych i pomiarów. Opracują także warunki dalszej eksplatacji obiektów i określą ich aktualną nośność.

- Prace związane z przeglądem mostów nie wiążą się z zamykaniem obiektów dla  ruchu pojazdów w trakcie prowadzonych badań i nie powinny powodować utrudnień w ruchu - ocenia Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza.

Czytaj też:


 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE