Reklama

Płocki policjant medalistą Mistrzostw Polski

Opublikowano:
Autor:

Płocki policjant medalistą Mistrzostw Polski - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Mistrzostwach Polski w brazylijskim jiu-jitsu, które odbyły się w miniony weekend w Katowicach, brało udział ponad półtora tysiąca zawodników. Wśród nich był nadkomisarz Piotr Jeleniewicz, który wrócił do Płocka z medalem.

W XV Mistrzostwach Polski w brazylijskim jiu-jitsu, które odbyły się w miniony weekend w hali MOSiR-u w Katowicach, brało udział ponad półtora tysiąca zawodników. Wśród nich był nadkomisarz Piotr Jeleniewicz, który wrócił do Płocka z medalem.

Nadkomisarz Piotr Jeleniewicz nosi mundur policyjny od 16 lat.

- Po raz kolejny przyniósł dumę płockiej komendzie. Lata treningów, wyrzeczeń i systematyczność przyniosły oczekiwany efekt. Piotr Jeleniewicz po raz kolejny zdobył brązowy medal podczas Mistrzostw Polski w brazylijskim jiu-jitsu - powiadomiła mł. asp. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

Płocki funkcjonariusz, po stoczeniu walk, ostatecznie zdobył trzecie miejsce, powtarzając sukces z 2018 r. To nie jedyne sukcesy w sporcie, którymi może się poszczycić. Nadkom. Piotr Jeleniewicz wraz z policjantami z płockiej komendy w tamtym roku zdobył tytuł Drużynowego Mistrza Polski Służb Mundurowych w wieloboju siłowym. Z kolei w tym roku, utrzymując wysoką formę, płoccy policjanci, a wśród nich Piotr Jeleniewicz, stanęli na podium podczas finału XXVII Płockich Ergowioseł.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE