Reklama

Płocka spółka zamierza zmienić logo

Opublikowano:
Autor:

Płocka spółka zamierza zmienić logo  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nowy tabor, biletomaty, hala, sprzedaż biletów z telefonu komórkowego w ofercie i 55 lat działalności. Czas na zmianę. Komunikacja Miejska szuka chętnych do wykonania nowego loga.

Nowy tabor, hala, biletomaty, sprzedaż biletów z telefonu komórkowego w ofercie i 55 lat działalności. Czas na zmianę. Komunikacja Miejska szuka chętnych do wykonania nowego loga.

Projekt graficzny przyszłego loga Komunikacji Miejskiej ma być nowoczesny i łatwy do zapamiętania. Liczy się pomysłowość, wyrazistość, czytelność i profesjonalizm. Ponadto logo powinno kojarzyć się z podstawową działalnością spółki, czyli ze świadczeniem usług transportowych na terenie Płocka. Konkurs jest ogólnopolski i jednoetapowy.

- Naszym celem jest uzyskanie oryginalnego projektu logotypu, który stanie się oficjalną identyfikacją graficzną naszej Spółki i przeznaczone będzie do celów popularyzatorskich, reklamowych, korespondencyjnych i identyfikacyjnych – wyjaśniają pracownicy Komunikacji Miejskiej. W zamian można zgarnąć 1 tys. zł nagrody.

Uczestnik zgłasza maksymalnie dwie prace. Z kolorystyką jednak nie poszalejemy. Do dyspozycji mamy trzy barwy: czerwoną, żółtą i niebieską. Projekt musi również posiadać wersję czarno-białą. Obie zapisujemy na płycie, następnie dostarczamy lub wysyłamy pocztą na adres: Komunikacja Miejska Płock, ul. Przemysłowa 17, pok. 220 w nieprzekraczalnym terminie do 16 listopada 2015 roku i koniecznie z dopiskiem „Logotyp KM-Płock”. Wszystkie projekty oceni komisja konkursowa, która weźmie pod uwagę walory estetyczne, graficzne i użytkowe.

Regulamin konkursu i zgłoszenie konkursowe zainteresowani znajdą na stronie internetowej Komunikacji w zakładce „Aktualności”. Uczestnicy powinni uważnie śledzić pojawiające się tam informacje, jeśli chcą wiedzieć, komu przypadnie nagroda pieniężna.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE