Reklama

Płock na weekend w TVN 24. Kiedy emisja programu? [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Płock na weekend w TVN 24. Kiedy emisja programu? [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W sobotę, jeśli ktoś włączy kanał TVN 24, może akurat trafić na materiały promujące nasze miasto.

W sobotę, jeśli ktoś włączy kanał TVN 24, może akurat trafić na materiały promujące nasze miasto.

Pisaliśmy o zaplanowanym przyjeździe do Płocka ekipy telewizyjnej z programu „Polska na weekend 360”.

[ZT]17288[/ZT]

Emisja materiału będzie w sobotę, 9 grudnia w czterech częściach, w tym ujęcia do trzech nakręcono w Płocku, natomiast do jednej wstawki antenowej w skansenie w Sierpcu. Kilkuminutowe wstawki będą o godz. 8.15, 9.15, 10.15 i 10.45. 

Zadanie nie okazało się takie proste chociażby z uwagi na pogodę. Kręcili w środę, 29 listopada i w piątek, 1 grudnia (w sobotę dodatkowo wykonano zdjęcia z pomocą drona). Jednego dnia padał deszcz ze śniegiem, drugiego mgła była tak gęsta, że ze Wzgórza Tumskiego ekipa nie widziała Radziwia. Prezeska Płockiej Lokalnej Organizacji Turystycznej Iwona Krajewska wspomagała ekipę, pokazując im poszczególne lokalizacje w mieście i dostarczając najważniejszych informacji o jego historii. Wszystko to należało skondensować i podać w lekkiej formie, nie wdając się w dłuższe wywiady. Miały być jak najlepsze zdjęcia jako wizytówki miasta atrakcyjnego dla turystów. W tym celu gościliśmy w mieście Aleksandrę Janiec i Jakuba Poradę.

- Zabraliśmy ich m.in. do Muzeum Mazowieckiego, Liceum im. Marsz. Stanisława Małachowskiego, czy Miejskiego Ogrodu Zoologicznego. Nasi goście mieli także wyjątkową okazję, aby towarzyszyć trębaczowi podczas odgrywania hejnału na ratuszowej wieży oraz podejrzeć od kuchni scenę pasowania na rycerza.

Oczywiście zabrano ich do wielu innych miejsc, w tym do wieży ciśnień, katedry, księgarnio-kawiarni Czerwony Atrament czy na ściankę wspinaczkową w Orlen Arenie. Po telewizyjnej premierze odcinek dostępny będzie także online na stronie programu w internecie. 

Program sfinansował Samorząd Województwa Mazowieckiego. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE