Reklama

Płock ma już 26 stacji roweru miejskiego

Opublikowano:
Autor:

Płock ma już 26 stacji roweru miejskiego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Płocki Rower Miejski od początku uruchomienia cieszy się ogromnym powodzeniem wśród mieszkańców. Od kilku dni funkcjonuje kolejna, dwudziesta szósta stacja.

Płocki Rower Miejski od początku uruchomienia cieszy się ogromnym powodzeniem wśród mieszkańców. Od kilku dni funkcjonuje kolejna, dwudziesta szósta stacja. 

Zauważyliście w tym tygodniu kilka pojazdów, które nieco różnią się od pozostałych? Nic dziwnego - w mieście przybyło siedem nowych rowerów, a to za sprawą uruchomienia 26. stacji przy sklepie Decathlon. To pierwsza stacja patronacka w Płocku. 

- Jesteśmy firmą, która wspiera codzienną aktywność ruchową mieszkańców, rozpowszechnia zdrowy styl życia i promuje sport. To nasze główne cele, które stały się inspiracją dla lokalnego projektu. Sport jest naszą pasją, którą chcielibyśmy zarazić jak najwięcej osób - mówi Piotr Pierzgalski, dyrektor sklepu Decathlon Płock.

Decyzja o ustawieniu stacji ma związek nie tylko z promocją zdrowego trybu życia. To również kolejny sposób na dojazd do i ze sklepu. Ze stacji przy Decathlonie można korzystać na takich samych zasadach, jak z pozostałych 25 stacji. 

Płocki Rower Miejski został uruchomiony na początku sierpnia tego roku. Rowery wypożyczono dotąd ponad 60 tysięcy razy. W systemie zarejestrowało się już ponad 11 tysięcy mieszkańców miasta. 

fot. Karolina Burzyńska/Portal Płock 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE