Reklama

Płocczanka wystąpi dziś na… Eurowizji!

Opublikowano:
Autor:

Płocczanka wystąpi dziś na… Eurowizji! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Związana z zespołem Mazowsze płocczanka Anna Łapińska będzie towarzyszyła Cleo i Donatanowi podczas dzisiejszego występu na Eurowizji! - Jesteśmy przygotowani, pokażemy radość, uśmiech i piękno! Bądźcie z nami! - relacjonuje z Kopenhagi.

Związana z zespołem Mazowsze płocczanka Anna Łapińska będzie towarzyszyła Cleo i Donatanowi podczas dzisiejszego występu na Eurowizji! - Jesteśmy przygotowani, pokażemy radość, uśmiech i piękno! Bądźcie z nami! - relacjonuje z Kopenhagi.

Po trzech latach przerwy znów Polska będzie miała swojego reprezentanta na Eurowizji. Polacy mają nadzieję, że Donatan i Cleo i ich swojski, przaśny numer „My Słowianie - We are Slavic” podbije serce nie tylko słowiańskiej części Europy tak jak oczarował Polaków.

Pierwszy półfinał Eurowizji już za nami (wyłoniono 10 reprezentantów europejskich krajów), drugi odbędzie się dziś, w czwartek 8 maja,  w Kopenhadze. I właśnie tam zobaczymy Cleo i Donatana, a także trzy tancerki z Mazowsza - Sylwię Klan, Alesię Turonak i płocczankę Annę Łapińską.

Cóż, powiedzmy sobie szczerze, że robiący furorę w Internecie teledysk do przeboju duetu, nie opierał się tylko na zdolnościach wokalnych artystów…  Również wirujące wielobarwne spódniczki ludowe nie cieszyły oka, zwłaszcza męskiej części publiczności, tak jak ponętne kształty Słowianek. Dlatego na scenie w Kopenhadze nie zabraknie nawiązań do bijącego rekordy popularności teledysku - poza trzema tancerkami z Mazowsza w ludowych strojach, które będą śpiewać i tańczyć, ale też pięknie wyglądać, na Eurowizji wystąpią także dwie panie - jedna będzie robić pranie, druga - ubijać masło.

Płocczanie zapewne bardziej niż na pozostałych paniach, skupią swój doping na Annie Łapińskiej. - Na nasze próby bardzo żywo  zareagowali dziennikarze w centrum prasowym - relacjonuje nam z Kopenhagi. - Nastroje i atmosfera w zespole są pozytywne, organizacja na miejscu jest bez zarzutu. Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie. Trzymajcie za nas kciuki! Jesteśmy przygotowani, pokażemy radość, uśmiech i piękno! Bądźcie z nami!

Polska ma nadzieję na dostanie się do finału 59. Konkursu Piosenki Eurowizji. Dziś artyści z naszego kraju staną w szranki m.in. z artystami z Rumunii, Szwajcarii, Grecji, Słowenii, Białorusi, Finlandii, Austrii, Norwegii i Izraela. Transmisję na żywo można oglądać na TVP 1 - start o godz. 21.00.

Anna Łapińska w płockim amfiteatrze i Cleo z Donatanem w klubie Soho w galerii Mazovia, fot. Tomasz Miecznik/Portal Płock;

Więcej zdjęć z występu Mazowsza w naszej galerii


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE