Reklama

Płocczanin zatrzymany za posiadanie narkotyków

Opublikowano:
Autor:

Płocczanin zatrzymany za posiadanie narkotyków - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości - Z tej ilości zabezpieczonych substancji odurzających można było by sporządzić 55 porcji, tzw. działek – mówi policyjny rzecznik, Krzysztof Piasek. Płoccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali mężczyznę, który posiadał narkotyki w postaci marihuany i amfetaminy.

- Z tej ilości zabezpieczonych substancji odurzających można było by sporządzić 55 porcji, tzw. działek – mówi policyjny rzecznik, Krzysztof Piasek. Płoccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali mężczyznę, który posiadał narkotyki w postaci marihuany i amfetaminy. 

Decyzją sądu wobec 32-letniego płocczanina zastosowano dozór policyjny, o czym informuje policyjny rzecznik, Krzysztof Piasek.

Do zatrzymania mężczyzny doszło na terenie Płocka.

- Miał przy sobie blisko 4 gramy marihuany. W wyniku przeszukania, w jego mieszkaniu policjanci znaleźli dodatkowo ponad 51 gramów amfetaminy - informuje policyjny rzecznik.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, natomiast narkotyki zostały zabezpieczone jako materiał dowodowy. Wartość zabezpieczonych narkotyków to około 2 tys. zł. - Podczas przesłuchania 32-latek przyznał się do posiadania narkotyków i złożył wyjaśnienia – dopowiada. - Zatrzymany został doprowadzony do sądu, który zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. W Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających przewidziana jest kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE