Reklama

Płocczanin trafił szóstkę w Lotto! Zgarnął niezłą sumę

Opublikowano:
Autor:

Płocczanin trafił szóstkę w Lotto! Zgarnął niezłą sumę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dom pod miastem, podróż dookoła świata, a może własny biznes? Któż z nas nie myślał o tym, co by zrobił, gdyby... skreślił "szóstkę" w Lotto? Podobne dylematy będzie miał jeden z mieszkańców, który w kolekturze w Płocku skreślił szczęśliwe numery.

Dom pod miastem, podróż dookoła świata, a może własny biznes? Któż z nas nie myślał o tym, co by zrobił, gdyby... skreślił "szóstkę" w Lotto? Podobne dylematy będzie miał jeden z mieszkańców, który w kolekturze w Płocku skreślił szczęśliwe numery.

Lepszego początku wakacji nie można sobie wymarzyć. Jeden z mieszkańców Płocka, który zdecydował się wziąć udział w grze, wygrał aż 2 mln zł.! "Szóstka" została skreślona w kolekturze przy ulicy Reja 23.

- Nie był to zwykły los z maszyny. Pamiętam, że ta osoba sama skreślała liczby, więc chyba nie można mówić tu o zwykłym przypadku, ale o wielkim szczęściu – mówi pracownica kolektury.

Szczęśliwymi liczbami okazały się tym razem: 2, 3, 28, 32, 33, 49.

Dodajmy, że główna wygrana w Lotto padła w naszym mieście po raz ósmy. Może paść po raz kolejny, bo we wtorek o 21:40 kolejne losowanie Lotto, w którym do wygrania będzie 2 mln zł. Za dodatkową złotówkę będzie można zagrać o gwarantowany 1 mln zł w Lotto Plus.

Jak wygraną spożytkowaliby płocczanie?

- Chyba byłabym najszczęśliwsza na świecie – mówi płocczanka.- Pojechałabym na wakacje, najlepiej do Hiszpanii i z całą pewnością długo bym nie wracała. A po podróżach kupiłabym mieszkania w Warszawie i zaczęła je wynajmować.

A Wy? Co byście zrobili z pieniędzmi? Zapraszamy do komentowania.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE