Reklama

Płocczanie w kulinarnym programie TVN. Emisja niebawem

Opublikowano:
Autor:

Płocczanie w kulinarnym programie TVN. Emisja niebawem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kojarzycie program, w którym cztery osoby popisują się swoimi zdolnościami kulinarnymi? Chodzi oczywiście o format, z którego korzysta TVN, „Ugotowani”. Stacja podała termin emisji.

Kojarzycie program, w którym cztery osoby popisują się swoimi zdolnościami kulinarnymi? Chodzi oczywiście o format, z którego korzysta TVN, „Ugotowani”. Stacja podała termin emisji. 

Jakiś czas temu pisaliśmy o płocczanach, którzy zgłosili się do 12. edycji programu „Ugotowani” w TVN. Kto więc stoczy kulinarną bitwę w odcinku 10.? Przypomnijmy, że będzie to lider płockiej Nowoczesnej Bartosz Leszczyński, fotograf Arek Gmurczyk, kierowniczka oddziału informacji miejskiej w Ratuszu, Monika Maron oraz właścicielka butiku „Me Like You” Marta Roman. Wszyscy czworo spotkają się przy jednym stole. Każdy z nich wcieli się w jurora wobec pozostałych uczestników i oceni nawet najdrobniejsze elementy, począwszy od dekoracji stołu, przystawek i wykreowanej atmosfery po serwowane specjały.

[ZT]14779[/ZT]

Kiedy będzie emisja? Jak informowała nas Karolina Kurek z zespołu public relations stacji TVN, widzowie mogą usiąść przed telewizorami 30 kwietnia o godz. 18.00.  

Jest już dostępny opis odcinka:

W ostatnim odcinku 12. edycji "Ugotowanych" po raz pierwszy zawitaliśmy do Płocka, niesamowitego ponadtysiącletniego miasta, pełnego zabytków i urokliwych zakątków.  Po raz ostatni w tym sezonie obejrzymy kulinarne zmagania czwórki bohaterów o główną wygraną w wysokości 5000 zł.

Arkadiusz Gmurczyk - fotograf ślubny. Od zawsze lubił fotografować ludzi i towarzyszące im emocje, których nie brakuje podczas ślubów. Nigdy nie wykonał sesji  w studio, bo zdecydowanie woli fotografować  w miejscach nietypowych.  Gdy ma wolną chwilę, po pracy relaksuje się obserwując podwodny świat w swoim domowym akwarium. Mimo, że jest zapracowanym człowiekiem, znajduje czas i chęci, żeby regularnie organizować zbiórki darów  dla potrzebujących.

Marta Roman - właścicielka butiku. Kobieta pracująca, która żadnej pracy się nie boi, a do tego jest szczęściarą, bo robi to, co kocha.  Wymagająca we współpracy, bardzo lubi, gdy wszystko zrobione jest po jej myśli i nic na to nie poradzi. Mama dwójki dzieci z mało konserwatywnym podejściem do wychowania, co nie oznacza, że w jej domu nie ma żadnych zasad. Chce, aby jej dzieci były szczęśliwe.

Monika Maron - kierownik Oddziału Informacji Miejskiej w Urzędzie Miasta Płocka. Lubi niespodzianki, jest spontaniczna w swoich decyzjach i zaraża ludzi optymizmem. Jak kot chodzi swoimi ścieżkami.  Jej życie toczy się od podróży do podróży. Uważa, że świat jest zbyt duży, żeby siedzieć w jednym miejscu i zbyt piękny, żeby go nie zobaczyć. 

Bartosz Leszczyński - sędzia piłki ręcznej klasy światowej i kierownik pływalni. Sprawiedliwie i obiektywnie sędziuje mecze  i tak samo zarządza pracownikami  pływalni. Jako sędzia bardzo dużo podróżuje po świecie, z wyjazdów przywozi  przepisy i odtwarza je bliskim. Gdy po pracy wraca do domu, nie szuka atrakcji, raczej stara się  pomyśleć, poczytać dobrą książkę, jest to odskocznia od pracy na wysokich obrotach.

W tym odcinku sprawdzimy, czy każdy może sędziować mecz piłki ręcznej,  zobaczymy Płock z wieży ratuszowej , dowiemy się, kto dokona życiowego odkrycia oraz jak bohaterowie sprawdzą się w roli modeli.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE